www.asu.pl :: Zobacz temat - Chevy Trans Sport zgasł komputer
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chevy Trans Sport zgasł komputer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
duke
*
*


Dołączył: Aug 29, 2006
Posty: 35

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 22:25    Temat postu: Chevy Trans Sport zgasł komputer Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak w temacie - nie wiem czy coś nacisnąłem czy to defekt ale zgasł mi wyświetlacz komputera w suficie. Teraz nie wiem czy mi zimno czy powinienem oblewać się potem:) Jest gdzieś w Chevy Trans Sport coś odpowiedzialnego za ten wyświetlacz???
I drugie pytanie - jak go już "oświecę" to jak się go zeruje???
Pozdrawiam
duke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie ruszyłeś ściemniacz pod przełącznikiem świateł (z lewej strony kierownicy pokrętło do włączania świateł pod nim ściemniacz) Aby wyzerować komputer wystarczy (jeśli masz wersję o której myślę z dwoma przyciskami po prawej i lewej wyświetlacza) oba te przyciski razem wcisnąć i przytrzymać, powinno się wyzerować.
_________________
Miałem fajne DODGE DURANGO 2001 4,7, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
duke
*
*


Dołączył: Aug 29, 2006
Posty: 35

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za poradę ale to chyba nie ściemniacz. Ruszałem nim dzisiaj przy włączonych i wyłączonych światłach i nic, dalej nie wiem czy ciepło dzisiaj było....
Pozdrawiam
duke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group