www.asu.pl :: Zobacz temat - Długie ponton
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Długie ponton

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 20:45    Temat postu: Długie ponton Odpowiedz z cytatem

Cześć,właśnie zauważyłem źe nie działają mi długie a właściwie działają częściowo tzn.jak nie mam włączonych mijania tylko postojowe lub wcale działają należycie.Natomiast jak mam mijania to tylko zapala się kontrolka.I tu mam pytanie co odpowiada za sterowanie drogowymi?bo mijania mam na przekaźnikach i podpiołem po jednym włóknie z długich żdeby coś widzieć,a tych nie ruszałem.Żaróweczki oczywiście sprawdziłem są ok,połączenia przy lampach też.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 9:32    Temat postu: Długie ponton Odpowiedz z cytatem

A czy nie ma tam jakiegoś ternicznego badziewia gdzieś?
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 13:24    Temat postu: Długie ponton Odpowiedz z cytatem

Pod kierownicą do metalowej osłony od wewnętrznej strony przymocowana jest mniejsza blaszka,a do niej coś co mi wygląda jakby wyłącznik termiczy na jakimś bimetalu.Tuż za nim jest bezpiecznik 25A i idąc po kablach wydaje mi się że to właśnie ustroństwo od świateł.Ja wiem że sezon urlopowy ale czy nikt z Was nie może zajrzeć do serwisówki i to oblukać?Czeka mnie trasa do UK i bez długich nie chcę jechać.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezpiecznik termiczny masz w przelaczniku swiatel przy licznikach(mala srebrna puszeczka). napisz dokladniej jak to nie dziala i co zmieniles bo inaczej nie da ci sie pomoc.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 23:03    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

Dziękuję,zmieniłem to że po jednym pinie z wewnętrznych reflektorów podpiołem pod mijania,ale to było z rok temu i do tej pory wszystko działało jak należy.A teraz jak mam włączone mijania to nie działają długie,gasze mijania i długie działają.Następne pytanie czym jest to co opisałem pod kierownicą?
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 18:13    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Zrobione:D Very Happy Very Happy w sumie przez przypadek,rozbebeszylem chyba wszystko co ma związek ze światłami i dupa,więc mówię podłączę na dodatkowym przełączniku byle były.Rozprowadziłem kable podłączyłem i coś mnie tknęło żeby pstryknąć normalnie i niespodzianka wszystko działa.Podłączając na krótko musiałem pobudzić coś do życia.Dobrze ze nie zdążyłem wyciąć otworu w desce na włącznik bo nie miałem koncepcji gdzie.Tak czy siak cieszę się niezmiernie[/list]
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group