www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus 3.0 ffv 2001
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus 3.0 ffv 2001

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 14:29    Temat postu: Taurus 3.0 ffv 2001 Odpowiedz z cytatem

Do sprzedania zadbany taurus ffv 4gen. Cena 13k do negocjacji . Samochód serwisowany w USA CARS CENTER w Warszawie. Prowadzona jest tak książka wozu i pełna dokumentacja. Auto nie było nigdy rozbite. Do wglądu carfax. Samochód oddaję w pełni sprawny. Miał niedawno polerkę i lakierowanie odprysków na masce od kamieni(po zimie) więc wygląda bardzo ładnie. Kostka od systemu ffv zostanie wymieniona na dniach więc będzie można tankować etanol bez problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzies w Polsce da sie w ogole zatankowac E85?

Bo w Krakowie ani Malopolsce nie widzialem chyba na zadnej stacji..
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest a przynajmniej do niedawna było w Warszawie i pod WarszawąSmile
Jak masz gospodarstwo i masz łąkę to możesz sobie sam paliwo robić. Są dostępne instalacje. otrzymany alkohol można mieszać z benzyną w stosunku 4:1 i na tym się dobrze śmiga tak widziałem w Cieszynie Czeskim instalacje to wszystko z ebay'a kupili i mają tanie paliwo. W Polsce pewnie by trzeba było akcyzę odprowadzać ale się da robić samemu paliwo bo na ostatnim spotkaniu aut USA na którym byłem było już 3 osoby co tak robią. Nie mam hektarów ziemi więc niestety mi pozostaje kupować na Orlenie E85 jak jest. Co ciekawe ludzie mówili że tego więcej spala auto na 100km a mi zaczął mniej palić nie wiem czemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Cie trzasnie skarbowy to bedziesz musial sprzedac nerke, lake ,auto i pewnie jeszcze pare rzeczy zeby splacic mandacik za nie placenie akcyzy...
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie wytwarzam paliwa. napisałem że to ewentualnie dobra rzecz dla tych co maja ziemię z której mogą uzyskać bioetanol. Do tego trzeba chyba płacić akcyzę. Ja tego nie robię bo tyle trawy co mam w ogrodzie to raczej nie starczy na setkę wódki... a co dopiero na paliwo do vki:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prywatne legalne produkowanie paliwa jest nieoplacalne.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy na jaką skalę. Tu kupujesz benzynę i mieszasz ją etanolem/bioetanolem. Etanol jest zrobić dużo łatwiej a potem tylko mieszasz go w odpowiednich proporcjach jak ktoś ma duże gospodarstwo to bardzo łatwo jest wyprodukować paliwo i to się opłaca. Gdyby się nie opłacało to by ludzie nie robili tego w USA czy np. w Czechach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group