www.asu.pl :: Zobacz temat - Focus zx4 2005 Sprzedam
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Focus zx4 2005 Sprzedam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 19:58    Temat postu: Focus zx4 2005 Sprzedam Odpowiedz z cytatem

Do sprzedania focus 2005 zx4. Jest u nas od stycznia 2010. Auto to golec czyli 2 poduszki automat wspomaganie radio na cd i klimatyzacja.
Silnik 2.0 na łańcuchu. Skrzynia automat w stanie bdb pracuje bez żadnych problemów.

Rzeczy zrobione/wymienione
tylne zawieszenie (wielowahacz) wymienione na oryginałach ok 5tyg temu
akumulator nowy 2011
klocki przód i tył marzecz 2013
Przednie zwieszenie 2011
Świece kable filtry uszczelka pokrywy zaworów -2011
Linka ręcznego i przegląd układu hamulcowego 2013


Co go boli co należy wymienić zwrócić uwagę etc.
uszkodzony fotel kierowcy( 60kg owczarek niemiecki z impetem skoczył mi na kolana jak wysiadałem i oparcie trzasnęło fotel się przegiął ale można się opierać. Jak znajdę jakiś t pewnie wymienię)
Po wymianie akumulatora zapala się co jakiś czas kontrolka ładowania a potem gaśnie. Nie wiem czemu i jak się tego pozbyć. Auto nie gubi prądu i jest ok
Samochód ma parę oznak korozji nie był garażowany(korozja na drzwiach przednich i na masce od odprysków.
Są otarcia parkingowe gdyż samochód stoi 5 dni w tygodniu w centrum Warszawy na zatłoczonym parkingu.
Przydałoby się wymienić olej i świece oraz filtry.
Nie napisałem że auto jest bezwypadkowe ponieważ miało trzy stłuczki od nowości. Pierwsza w USA na tył najechal inny samochód i auto było naprawiane(pas tylny i zderzak wymieniono) Druga gdy auto stało w korku na tył najechała honda i przodem auto lekko dotknęło innego forda a trzecia ktoś zostawił ślad na boku tylnego zderzaka. To tyle o czym wiem.

Cena to 12k do negocjacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby co fotel kierowcy wymieniony:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group