www.asu.pl :: Zobacz temat - strzały na gazie TS 2.3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

strzały na gazie TS 2.3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 19:02    Temat postu: strzały na gazie TS 2.3 Odpowiedz z cytatem

moje spostrzeżenie może nie mam racji ale opiszę otuż jak się okazało przyczyną strzałów na gazie w części był luźny łańcuch rozżądu było tak u mnie i po naprawie jaką musiałem zrobić przestał walić a i u kolegi tyle że efekt końcowy jest opłakany bo łańcuch pękł i to za granicą a ponoć miał być nowy może 3000 miał przebiegu jak do mnie dotrze to napiszę jak to wyglądało a terz strzelał jak oszalały przypuszczam że ma to coś do żeczy i jak wali warto zdjąć dekiel i ocenić stan łańcucha po napinaczu czyli jego otwarciu Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem ma to znaczenie ale musiałby być conajmniej o 2 oczka naciągnięty wtedy zmieni się kąt zapłonu i nie będzie zgodny z momentem zapłonu przez iskre i wtedy masz niedomkniety zawór ssacy przez co potrafi strzelać ale jeżeli chodzi o taki przypadek chodzi to występuję 0,1% na 100% wszystkich aut Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I masz rację Jarecek bo nadal mi strzela z tym że teraz wiem chwilę wcześniej że będzie strzał ale i tak wali a objaw przed strzałem jest taki że po postoju na światłach po dodaniu gazu czuję że słabo się wkręca w obroty z oporem i już wiem że za chwilę przy ruszeniu będzie strzał ale nie bardzo daje się uniknąć nie zawsze mimo że go jednak zmuszę i zwiększy obroty to w momencie ruszenia strzela i jeszcze dopatrzyłem że jakiś magik podłączył kontrolkę czek engine pod kontrolkę abs bo gasną razem a nigdy nie świeci się w czasie jazdy czek engine nawet na bęzynie a już się spotkałem z podobnymi rozwiązaniami [ olej z ładowaniem lub na odwrót dla zmylenia przeciwnika] tyle że nie mam czasu obejżeć deski ale chyba powyganiam te wszystkie szroty z podwurka i zabiorę się do własnego a czy nie masz jakiegoś patentu na sterowanie diodami by się ściemniały bo chcę ją podświetlić na niebiesko diodami ale wtedy ściemniacz nie reaguje na diody pozdro Wiesiek Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chyba załatwiłem strzały na amen do następnego razu otuż wywaliłem ten nieszczęsny silnik krokowy do gazu a włożyłem zwykły register i jazda lepsza i mogę teraz na skrzyżowaniu stać i godzinę i strzału nie ma a i start lepszy jednak bingo s jest do kitu Jarecek miałeś rację Laughing a wszystko dla tego że znów mi narobił obciachu i zadymiło się spod maski po strzale a niech nawet pali więcej a i tak sporo żarł bo 15 l ale niech nie strzela Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę go przechwalać ale narazie nie strzela czyli nie ma to jak zwykły gaz bez cudów Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobna przyczyna moze byc zatarty silnik na programie pokazuje ze chodzi a w zeczywistosci ledwo sie otwiera i strzela ale tez moze byc cos nie tak z sonda lambda i tpsem bo one odpowiadaja posrednio za sterowanie silnikiem krokowym Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedź ale narazie nie będe go uzdrawiał bo na zwykłej śrubie sprawuje się dobrze a jak zdjołem tamten silnik to był do końca zamknięty chyba nie powinien być zamknięty Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja jo i wszystko gra jeżdzi jak lala kopa ma a jednak można tym jeżdzić jak sportowym wozem jak sama nazwa mówi te kompy tylko problemy robią Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group