www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie zakoduje immobiliser? Windstar 3,0 '00
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zakoduje immobiliser? Windstar 3,0 '00

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 15:31    Temat postu: Gdzie zakoduje immobiliser? Windstar 3,0 '00 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Może ktoś z kolegów będzie wiedział, gdzie mogę udać się do dobrego fachowca, który wyleczy mojego diabła?
Komputer pokazuje dwa błędy - " uwaga złodziej w samochodzie" i " brak adaptacji coś tam".
Generalnie wynika z tego, że immo się rozkodował, a w Grudziądzu i okolicach nie ma mocnych na to schorzenie.
Wlaczę z tym już trzeci tydzień.
Dzięki za info.
Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mlody rok tego autka ogolnie serwis forda nie moze miec problemow jest to chyba w tym modelu system pats bez odpowiedniego sprzetu i umiejetnosci nie ma raczej szans chyba ze masz klucz matke wtedy to inna sprawa przekrecasz stacyjke kluczem matka dioda od immo sie zapala natychmiast wyjmujesz klucz i wkladasz nowy dioda gasnie i po klopocie ale gdy nie masz to pokusilbym sie o odpiecie aku na jakis czas zadko to pomaga przy immo ale czasami pomoc moze ogolnie da sie auto w pare sekund odpalic ale nie moge ci tego napisac bo wkoncu ktos mnie za to wsadzi na wakacje Smile sa tzw tryby serwisowe ktore pozwalaja w razie uszkodzenia dojechac do serwisu ale to sa tylne drzwi do twojego autka ktore sa tajemnica zadzwon do najblizszego forda i powinni pomoc lub szukaj dobrego eektronika w okolicy i napisz skad jestes ?? Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mam oba oryginalne kluczyki. Będę musiał spróbować tego patentu, bo nasi elektrycy chyba są zbyt ciency w butach. Dzwoniłem do serwisu, ale na dźwięk windstar dostali drgawek:(((
A jestem z Grudziądza.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz obydwa to poszukaj w instrukcji procedury programowania w twoim aucie i klopocie najpierw jednak zdejmij klemy na noc w autku Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group