www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie działa gaz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie działa gaz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 18:08    Temat postu: Nie działa gaz Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jak już się jebie to wszystko po kolei. Problem z pompą paliwa wyeliminowany. To mechanizm bocznych szyb robi foch (patrz dział elektryczny). I na dokładkę nie chodzi gaz.
Zdanie jest proste i nie ma co opisywać. Ni z tąd ni z owąd, przestał gadać na gazie. Przełączę na gaz, kontrolki testują instalację, trochę pochodzi, gasną i zrzuca się na paliwo. Problem jest chyba raczej elektroniczny. Gazownik przez telefon wspomniał coś o zasilaniu starownika. Awarii nie mogę połączyć z rzadnym innym zdarzeniem, po prostu odpalam wczoraj i nie chce chodzić na gazie.
(uprzedam pytanie: gaz jest zatankowany do pełna)

Czekam Waszych opinni

PZDR

PS. Sprawa pilna dla mnie bo inaczej na święta na paliwie pojadę (500 km w jedną stronę)
Instalacja Zavoli, Grand Voyager 3,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BRODA
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 72

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem podobny objaw. Szukalismy caly dzien.Powodem byla wtyczka ktora wchodzi do emulatora.NIE MIALA DOBREGO STYKU.Wyciagnelismy ja i psiknelismy jakims preparatem i bylo ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak coś mi się wydawało, że może to być jakaś błachostka.
No dobra, tylko opisz mi emulator, innymi słowy, który to i gdzie go szukać pod maską. Mogę oczywiście sprawdzić wszystkie możliwe połaczenia, ale wolałbym się skupić na emulatorze.

PZDR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pryjom
*
*


Dołączył: Oct 19, 2005
Posty: 124
Skąd: tychy

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emulator czarna skrzynka z dochodzaca wiazka kabli trudno okreslic jednoznacznie gdzie w komorze silnika moze byc ale jak polecisz po przewodach elektrycznych od gazu to powinienes znalesc pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BRODA
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 72

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie Pryjom wytlumaczyl to dokladnie.Innymi slowy to komp. od instalacji gazowej.Sprawdz jeszcze czy przy przejsciu na gaz przelancza przekaznik przy reduktorze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja głupi już do gazownika byłem prawie umówiony. A se sam zrobiłem Cool . Ludzie do kościoła w niedzielę palmową... a ja pod machą grzebię Very Happy
Kupiłem psikacza do styków elektrycznych, i wypsikałem wszyssttkooooo co mnie wkur....ło. Prawdopodobnie emulatorowi też się dostało. Poczyściłem styki od reduktora, itp. No i ..... naprawiłem.

Dzięki za poradę.

PZDR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto naprawia w niedzielę to nie jeździ Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group