www.asu.pl :: Zobacz temat - Lincoln mark VII brak 2 poduszek i co teraz czu poduszki cz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lincoln mark VII brak 2 poduszek i co teraz czu poduszki cz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomek25
*
*


Dołączył: Feb 16, 2013
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 14:38    Temat postu: Lincoln mark VII brak 2 poduszek i co teraz czu poduszki cz Odpowiedz z cytatem

Witam pisze jeszcze raz w sprawie zawieszenia sprawdzilem i najpewniej uszkodzone sa poduszki i co teraz z tym zrobic,z przodu juz niema poduszek tylko sprezyny namontowane na sztuke przez bylego wlasciciela to zrobie,a co z tylnymi poduszkami zmienic na sprezyny czy poszukac poduszek ? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym szukał sprężyn. mamy taką klasę dróg, że się to nie opłaca. W lincolnie znajomego poduszki wytrzymały 8tyś mil. W s500 kolegi wymodzone zawieszenie też. Ja bym szukał zawieszenia heavy duty jakie było u mnie w mercurym:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group