www.asu.pl :: Zobacz temat - pokrowiec na przód auta
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pokrowiec na przód auta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 11:44    Temat postu: pokrowiec na przód auta Odpowiedz z cytatem

Co to za patent i na cholere to wogóle????widywałem czasem auta z takim pokrowcem na przód maski i czesto na zderzak-wyglądaja jak ze skóry lub jakiegos skóropodobnego materiału.Na cholerę to???? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stanik-jest to montowane w celu uchronienia przodu przed obiciem kamyczkami wyskakujacymi spod auta jadacego przed toba.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja dostałem z pierwszym mustangiem coś takiego i wywaliłem a po roku miałem maskę i przedni zderzak do lakierowania bo kamyki mi poniszczyły. Bardzo dobry patent szczególnie teraz gdy ten syf którym zalepiają wyrwy w jezdni przyczepia się do kół i rozpędzony siłą odśrodkową jest wyrzucany na inne auta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może i patent skuteczny....nazwa stanik mnie rozbawiła-ale widok stanika na odpowiednim elemencie na ogół bywa pięknym zestawem-ale to gówno na przodzie auta to jakaś ochydna masakra.....No i w zyciu na żadnym aucie nie dopatrzyłem się jakichś odprysków na froncie----no może zbyt swatygowane gruchoty miałem,ale na paru nowszych też nie dojrzałem????może za mało licznik zamykam i za daleko od poprzedzającego wozu jeżdżę???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadnij do mnie:) Przez parszywy stan dróg na każdym mam teraz odpryski:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
No może i patent skuteczny....nazwa stanik mnie rozbawiła-ale widok stanika na odpowiednim elemencie na ogół bywa pięknym zestawem-ale to gówno na przodzie auta to jakaś ochydna masakra.....No i w zyciu na żadnym aucie nie dopatrzyłem się jakichś odprysków na froncie----no może zbyt swatygowane gruchoty miałem,ale na paru nowszych też nie dojrzałem????może za mało licznik zamykam i za daleko od poprzedzającego wozu jeżdżę???


Spójż na te w skali 1:1 Wink
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
No ja dostałem z pierwszym mustangiem coś takiego i wywaliłem a po roku miałem maskę i przedni zderzak do lakierowania bo kamyki mi poniszczyły. Bardzo dobry patent szczególnie teraz gdy ten syf którym zalepiają wyrwy w jezdni przyczepia się do kół i rozpędzony siłą odśrodkową jest wyrzucany na inne auta.

To nie wina asfaltu tylko zmiany wektora siły Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group