www.asu.pl :: Zobacz temat - Pontiac na aledrogo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pontiac na aledrogo
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Zientas
*
*


Dołączył: Mar 12, 2006
Posty: 98
Skąd: Poznań / Komorniki

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milkas napisał:
Nie wiem skad takie twierdzenie...moze Ty Sintre masz na mysli?
Nie, nie. Specjalnie oglądałem ostatnio długiego TS z 98 roku gdzieś tu w okolicy i podjechałem Voykiem na oględziny. TS jest smuklejszy, niższy, być może dłuższy tak jak mówisz a tego nie sprawdzałem, foteliki ma mniejsze, wszystko mniejsze (mam nadzieje, że zużycie paliwa też)! ale nie mówię w sensie, że to wada jakaś ta mniejsza skala, bo inaczej szukałbym drugiego GV. Zgrabną ma TS sylwetkę, tył mi się bardziej podoba niż w jaju. Profil tez fajny. Szczególnie właśnie z tymi plastikami po bokach.

Czy wszystkie TS po 98 np. miały elektryczne drzwi otwierane?
Docelowo chciałbym jakiegoś 4x4 TS...
_________________
Pontiac Bonneville SLE 2000 + LPG (Był Chrysler T&C 3.8 Limited 2001 + LPG, Cirrus 2.5, Durango 4,7 I gen, G.V `99 w planach kolejne amerykany)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Jestem nieziemsko zadowolony,ze co raz wiecej osob na naszym forum i nie tylko docenia te tak wdzieczne,trwale i latwe w serwisowaniu autka.
Panie i Panowie tak trzymac,nie damy sie ksiegowym,firmy nie ma ale my damy rade. Smile

Łatwe w serwisowaniu-a to dobre,aż się osmarkałem ze śmiechu...:]]]]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zientas
*
*


Dołączył: Mar 12, 2006
Posty: 98
Skąd: Poznań / Komorniki

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy a jak ze spalaniem? Tylko bez ściemy proszę Laughing Bo w ogłoszeniach i wg sprzedawców to te auta palą max 10 na 100 w mieście i w korkach z klimą przy pełnym butowaniu Wink

Więc jak to jest na prawdę?
_________________
Pontiac Bonneville SLE 2000 + LPG (Był Chrysler T&C 3.8 Limited 2001 + LPG, Cirrus 2.5, Durango 4,7 I gen, G.V `99 w planach kolejne amerykany)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milkas
*
*


Dołączył: Dec 06, 2012
Posty: 19

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze ze mi sie osobiscie wydaje ze TS ma lepsze-wieksze fotele (ja mam 4 kapitanskie i dzielona kanapa-skorzane)bo własnie chciałem zamienic swojego na GV i własnie to mnie zdziwiło, mam 4x4, ogrzewanie niezalezne, klima 3 strefowa, ABS, pełna elektryka, drzwi suwane el, ostatnie uchylne szyby el,automatyczne samopoziomowanie auta itd Embarassed
Moja zona po obejrzeniu GV z 2001r po prostu sie odwrocila i wrociła do TS i nie było opcji o sprzedazy Smile moze tez miało znaczenie ze GV był w ubogiej wersji. w TS za mniejsze stosunkowo pieniadze dostajesz o wiele lepiej "wypasione" auto. GV w takiej opcji jak moj TS z tego samego roku chyba musialby kosztowac ponad 2o tys pln.
Spalanie...latem palil 12l trasa ok 120km/h , ok 15l miasto a teraz wiecej 15l i ok17l LPG. Rozmawiałem z LUCK'ym i bede musial do niego podjechac by pogrzebał troche przy tym. Ponizej 10l to chyba tylko na autostradzie i 80km/h.
Spalanie z "komputera pokładowego" 14,3l od poczatku chyba auta...
Jak sie rozejrzysz to szybko znajdziesz autko na "full wypasie" za rozsadne pieniadze.Zycze powodzenia.


Ostatnio zmieniony przez Milkas dnia Nie Sty 06, 2013 10:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fueleconomy.gov/feg/PowerSearch.do?action=noform&path=1&year1=1994&year2=1994&make=Pontiac&model=Trans%20Sport%202WD&srchtyp=ymm
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zientas
*
*


Dołączył: Mar 12, 2006
Posty: 98
Skąd: Poznań / Komorniki

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milkas, te 4x4 to porostu AWD non stop tak?
_________________
Pontiac Bonneville SLE 2000 + LPG (Był Chrysler T&C 3.8 Limited 2001 + LPG, Cirrus 2.5, Durango 4,7 I gen, G.V `99 w planach kolejne amerykany)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
JEDI_V napisał:
Jestem nieziemsko zadowolony,ze co raz wiecej osob na naszym forum i nie tylko docenia te tak wdzieczne,trwale i latwe w serwisowaniu autka.
Panie i Panowie tak trzymac,nie damy sie ksiegowym,firmy nie ma ale my damy rade. Smile

Łatwe w serwisowaniu-a to dobre,aż się osmarkałem ze śmiechu...:]]]]]


a co widzisz w tym smiesznego? ja od czasu kiedy mam pontona nie widzialem mechanika-raz ze w zasadzie sie nie psuja,a dwa,ze wszystko potrafie sobie przy nim sam zrobic.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Milkas
*
*


Dołączył: Dec 06, 2012
Posty: 19

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiem Ci odpowiedziec...miałem czujnik ABS'u uszkodzony w tylnej piascie i rozlaczyl most i wtedy bankowo tylko przod "kopal" a teraz jak wszystko smiga...to nie wiem...ale na duzym parkingu osniezonym probowalem go rozbujac i na bank wszystkie kola ciagnely...nie udalo mi sie bokiem polatac czy inne wariacje aczkolwiek zabawa przednia Very Happy 4x4 i snieg to cos pieknego Smile aha własnie wrocilem z tankowania i tym razem TYLKO miasto, krotkie odcinki wyszedl mi 18,09l wiec przy dzisiejszej cenie to 9l benzyny PB95 ale komfort...bez porownania do jakiejs osobowki...no moze osobiscie bym probowal porownac z Taurusem kombi'02 ale nie wiem czy sa wersje 4x4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp-czasami jest tak,ze niektorzy z nas rodza sie z dwoma jednakowymi rekami(np.lewymi) Laughing i nasze zapewnienia nic nie zmienia.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group