www.asu.pl :: Zobacz temat - SPRZEDAM CONTINENTALA 3.8 V6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPRZEDAM CONTINENTALA 3.8 V6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
duzy32
*
*


Dołączył: Jan 01, 2013
Posty: 52

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 18:38    Temat postu: SPRZEDAM CONTINENTALA 3.8 V6 Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie milosnikow wygodnych youngtimerow. Sytuacja troszke mnie zmusza do sprzedazy mojego cacka,w ktore wlozylem swoje serce aby z kolei odbudowac jego dusze. Czlowiek sie ludzil ze bedzie w programie Samochod Marzen,ale nie mozna sobie tylko poogladac golfa 2 hehe. Chcialbym od razu zaznaczyc,ze jezeli nie znadzie sie zdecydowany kupiec nadal zostaje w naszej rodzinie,poki co stoi w garazu i czeka na lepsze czasy.Na poczatku by rozwiac pewne watpiwosci samochod wymaga dalszej opieki,tzn malego wkladu finansowego. Najwieksza inwestycja bylo remontowanie slynnej jednostki forda v6 3.8 w ktorej nagle padla uszczelka pod glowica iobrocilo panewke na korbie,plusem jet to ze motor po remoncie ma przejechane ok 10kilometrow. Jezeli chodzi o remont wymieniony zostaly:
-komplet panewek
-zrobione glowice( rzecz jasna docieranie zaworow, wymiana uszczelniaczy,oraz planowanie)
-szlif walu,tloki,
pierscienie cylindry byly w idealnym stanie.
Wiadomo w sklad wchodzi komplet uszczelek swiece,kopulka,palce kable oleje filtry.itd..Wymieniono takze rozrusznik na typowo nowy,nowe lozyska tylnych piast,w zeszlym roku poprzedni wlasciciel wymienil tarcze hamulcowe oraz klocki, nowe laczniki stabilizatorow,nowy wydech,nowy akumulator,zalozony gaz stag 300.
Natomiast jezeli chodzi o blacharke dla mnie jest bez wielkich zastrzen,biorac pod uwage fakt iz auto bedzie mialo 24 lata.Jest to wersja w max wyposazeniem ktore wtedy wychodzilo,do takich dodatkow mozemy zaliczyc
,el.fotele,
el.antene.
automatyczne wylaczanie swiatel,
Lusterko fotochrom
Puszczona instalacja pod Lcd w zaglowkach(sa miejsca tylko pod nie)
deske digital w pelnym OBD,oraz kodowany system zabezpieczenia-zamykania Lincolna. Oczywiscie do ktorego posiadam kod wraz z pelna dokumentacja samochodu.
Lincoln byl robiony wylacznie z mysla o tym by odnowic amerykanska motoryzacje.. Wiecej mozna uzyskac pod grzecznosciowym nr komorkowym(Nie bawi mnie sms,ani zamiana na ,,smieszne cos,,) kom 507 855 464.
P.S cena moze i jest wygorowana a ogloszenie napisane lekko banalnie ,ale mysle ze prawie kazdy siedzi w tematyce klasykow bedac tu zarejestrowanym mniej wiecej wie ile co kosztuje.Ponizej zdjecia
http://imgur.com/a/GbP64
http://imgur.com/a/rtEXV. Cena za pojazd tylko 13900 albo az.. oczywiscie moze byc do uzgodnienia dla upartych klientow hehe.Nie no wiadomo rzecz jasna ze do zrzucenia jest na to co jest do zrobienia

P.S

Nawiąże kontakt z wlascicielami takich samych lincolnow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego miałem takiego i powiem szczerze że cena mocno wygurowana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to taurusa 2gen przypomina:) ale kurde błyszczy się jak nowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group