www.asu.pl :: Zobacz temat - RADIO VOYAGER
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RADIO VOYAGER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:04    Temat postu: RADIO VOYAGER Odpowiedz z cytatem

wiecie moze czy wpisanie zle 3x pinu w radiu oryginalnym w voyku '98 powoduje stala blokade wiazaca sie z wizyta w serwisie czy da sie to jakos obejsc domowymi sposobami. to pytanie kolegi. niestety nie widzialem radia wiec nie wiem co wyswietla aktualnie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzy bledne kody blokuja radio.

nie wiem jak chrysler ale odblokowanie radia GM wiaze sie z telefonem na infolinie z ksiazki serwisowej. trzeba podac jakikolwiek zip code z usa np 12202 to new york, podac numer radia z obudowy na odwrocie radia i po chwili automat podaje kod odblokowujacy. nie ma konsultanta. to infolinia w pelni zautomatyzowana. trzeba miec klawiature sygnalowa.

moze w chryslerze odbywa sie to tak samo. zreszta u nas sa jeszcze serwisy wiec pewno bedzie latwiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co się naczytałem po paru godzinach radio znowu zapyta o kod , pozatym kod można uzyskać tu : http://forum-mechanika.pl/threads/kod-do-radia-chrysler.3092/page-3
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja u mnie kilka razy wpisze zle kod to mi wyswietla cos z stylu "wait 2h" o ile dobrze pamietam...no i cza poprostu zaczekac te 2h i znow mozna probowac.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jest za duzo blednych prob, jest taka "blokada czasowa", kazda kolejna jest dluzsza o ile dobrze pamietam. Kiedys byl gdzies w necie program ktory wygenerowal mi kod do radia(zablokowalem po wymianie baterii w aucie).
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group