www.asu.pl :: Zobacz temat - nowy i zielony
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowy i zielony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 17:17    Temat postu: nowy i zielony Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem noeym i jak na razie szczęśliwym użytkownikiem Chryslera Grand Voyagera 2,4 SE z 1999 + Gaz. Przebieg 145000 km. Wszystko chodzi ok.
Jak na razie wymieniłem olej w silniku na Castrol Magnatec 10W40.
Ale mam parę pytań co do reszty.
Wiem że do skrzyni Dexron III. mam do wyboru ELF, Castrol lub Valvoline. Który byście polecili? A co do wspomagania?
Jaką mam skrzynię biegów i jaki filtr do niej jest potrzebny? I wreszcie najbardziej mnie nurtujące zagadnienie ( dla was oczywiste) do czego służą biegi "3" i "L". DZięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 18:49    Temat postu: Byk Odpowiedz z cytatem

Witaj wsrod nas!!!
Twoje ostatnie zagadnienie bylo juz na forum poruszane ( chyba w dziale skrzynia). Poszperaj wiec, a dowiesz sie wiecej niz bys chcial. Sa wsrod nas na prawde tegie glowy.
Jeszcze raz witam i pozdrawiam serdecznie - taurus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 13:23    Temat postu: Re: nowy i zielony Odpowiedz z cytatem

dex napisał:
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem noeym i jak na razie szczęśliwym użytkownikiem Chryslera Grand Voyagera 2,4 SE z 1999 + Gaz. Przebieg 145000 km. Wszystko chodzi ok.
Jak na razie wymieniłem olej w silniku na Castrol Magnatec 10W40.
Ale mam parę pytań co do reszty.
Wiem że do skrzyni Dexron III. mam do wyboru ELF, Castrol lub Valvoline. Który byście polecili? A co do wspomagania?
Jaką mam skrzynię biegów i jaki filtr do niej jest potrzebny? I wreszcie najbardziej mnie nurtujące zagadnienie ( dla was oczywiste) do czego służą biegi "3" i "L". DZięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam.


Wszystko jest na forum poza :

skrzynie masz A604 (standardowa w Caravanach ). Filtr FT1122 58 zł brutto Do wspomagania tylko orginalny Chryslerowski olej (kolor zolty) - dosc drogi....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group