www.asu.pl :: Zobacz temat - wymiana świec
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymiana świec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 14:01    Temat postu: wymiana świec Odpowiedz z cytatem

muszę wam o tym napisać. We wtorek wstawiłam gaz do mego autka ale gazownik powiedział mi ze musze jak najszybciej zmienić świece Crying or Very sad więc kupiłam świece NGK i jadę do mechanika by je zmienić. Normalnie myślałam ze osła zabiję Evil or Very Mad na jutro mi jest auto potrzebne a on nie ma kluczy do zmiany świec w Voagerze cholera mnie bierze ze ludzie nie mają narzędzi do pracy. Teraz mój mąż zdejmuje kolektor w garażu żeby zmienić świece a ja siedzę w pracy i się w kurzam.
ciekawa jestem czy ktoś też miał takie doświadzczenia ze zmianą świec jak ja i mój mąż Mad
pozdrawiam wszystkich o mocnych nerwach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka ..po prostu trafilas do d....y a nie do warszatatu:)
nie bardzo cie pociesze ale ja tam zawsze trafiam ilekroc wybiore sie do mechanka....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 14:28    Temat postu: wymiana świec Odpowiedz z cytatem

wiesz też zaraz sobie tak pomyślałam Mad no ale ile nerwów a jutro wyjazd na koniec Polski no człowiek po prostu nie wytrzymuje ja sobie nie wyobrazam zeby ktoś przychodząc do mnie do pracy nie został dobrze i fachowo załatwiony ale jednak jeszcze na tym świecie sa ludzie którzy nie rozumieja ze klient to "nasz pan" i trzeba znim obchodzić się jak z jajkiem bo inaczej pstyk i go nie ma ale jestem zła Evil or Very Mad
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 7:42    Temat postu: Re: wymiana świec Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
Teraz mój mąż zdejmuje kolektor w garażu żeby zmienić świece a ja siedzę w pracy i się w kurzam.
ciekawa jestem czy ktoś też miał takie doświadzczenia ze zmianą świec jak ja i mój mąż Mad
pozdrawiam wszystkich o mocnych nerwach


o matko a poco to robic ? przeciez z kanalu mozna na macanego je wykrecic , takich rzeczy to jabym nierobil. pozdr.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 7:29    Temat postu: wymiana świec Odpowiedz z cytatem

teraz juz też wiem jak mąż zobaczył ile z tym roboty to w końcu znaleźliśmy w naszej okolicy mechanika który nam to zrobił szybko i sprawnie. Teraz po wymianie jest wszystko o.k. auto pojechało na drugi koniec Polski i spaliło na 100 12,7 litra gazu to chyba wszystko w porządku
pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To całkiem niezły wynik jak na taką bryczkę.
Pozdrowienia
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group