www.asu.pl :: Zobacz temat - Części do mustanga 3.8 1994 i 1998 taurusa IV gen itp...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Części do mustanga 3.8 1994 i 1998 taurusa IV gen itp...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 16:04    Temat postu: Części do mustanga 3.8 1994 i 1998 taurusa IV gen itp... Odpowiedz z cytatem

Witam
Postanowiłem posprzątać garaż i się okazało, że mam cały regał nieużywanych części po swoich autach. Zawsze brałem coś na zapas i przez te parę ładnych lat trochę tego zostało. Mam sporo części do aut forda USA z lat 1992-2004 , paski łączniki stab, amortyzatory, świece, rolki napinające, uszczelki do silnika itd. Każdą część oddam za połowę wartości tego co jest na necie gdyż potrzebne mi jest miejsce w garażu bo składam sobie teraz drugie autko i będę musiał gdzieś trzymać części a niestety to wóz GMu i nic nie pasuje poza jednym paskiem, rolką i świecami. Większość części jest motorcrafta ale są też corteco, gates,ford racing, monroe, itd. Jak coś to pytać na pw. Z chęcią odstąpie te graty po promocyjnej cenie jakiemuś sklepowi internetowemu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz może lambde do konia,bo chyba druga na wykonczeniu u mnie? Smile

Jakiego GM-a masz Waćpan ??? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lambda jest na 4 kabelki to mam dwie.
GM camaro z28 kupiłem od goscia z fbody bude bo stara trzasnęła i znajomy i ja poprzekładaliśmy graty. Samochód gnił pod drzewem a ja musiałem płacić ciągle OC. Teraz montuje deskę, fotele kabelki... Silnik 5.7 skrzynia manual automat padł. Mam tam drobne braki, wycieki nie ma prawych drzwi jeszcze ale na wiosnę może go skończę. Ważne że jeździ już i blacharka jest po piaskowaniu i cynkowaniu. Cynkowanie trochę bardziej skomplikowane trochę zachodu ale lepsza powłoka jest i grubsza ale nie odłazi.
Podkład jest zostało polakierować na dowolny kolor i zrobić mechanikę do końca.
Jak będziesz w Warszawie to zapraszam.
Jak mnie nie znudzi i nikt nie będzie się chciał zamienić na mustanga GT:D to pewnie go skończę:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Jak lambda jest na 4 kabelki to mam dwie.

Chyba ta,sprawdze.Wtyczka okrągła jak pamietam.Wiela za lambde? Smile

Cytat:
GM camaro z28 kupiłem od goscia z fbody bude bo stara trzasnęła i znajomy i ja poprzekładaliśmy graty. Samochód gnił pod drzewem a ja musiałem płacić ciągle OC. Teraz montuje deskę, fotele kabelki... Silnik 5.7 skrzynia manual automat padł. Mam tam drobne braki, wycieki nie ma prawych drzwi jeszcze ale na wiosnę może go skończę. Ważne że jeździ już i blacharka jest po piaskowaniu i cynkowaniu. Cynkowanie trochę bardziej skomplikowane trochę zachodu ale lepsza powłoka jest i grubsza ale nie odłazi.
Podkład jest zostało polakierować na dowolny kolor i zrobić mechanikę do końca.
Jak będziesz w Warszawie to zapraszam.
Jak mnie nie znudzi i nikt nie będzie się chciał zamienić na mustanga GT:D to pewnie go skończę:)


Poważny silnik i piekna maszyna.

Gratulacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
.
GM camaro z28 kupiłem od goscia z fbody (..) Silnik 5.7 skrzynia manual automat padł. Smile


mowisz o 3 czy 4 generacji. bo skoro piaskowales i cynkowales bude to wnosze ze 3gen.

jesli 3gen to wez podaj patent na polaczenie T5 z 350 TPI bo nawet GM tego nie realizowal. jesli rzeczywiscie rozebrales zespol to wiesz dlaczego Wink

no a jesli 4 gen to skad dostales w polsce T56? bo ja nie potrafie namierzyc ponizej 10K. tylko po co cynkowac i piaskowac bude w 4genie? Wink

odpowiesz? dasz rade?

no chyba ze to druga generacja, to wtedy szacun Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Camaro hmmm nie wiem jakie jest bo nie mam prospektu..... nie mam jak sprawdzić:)
jest duże kanciate i narazie w kolorze podkładu.

Redneck1 jak będziesz w okolicach stolicy zapraszam na szrot aut USA:)
Co do sondy mam te uniwersalne forda co pasują do sho jak i do mustanga gt 4 kabelki odchodząSmile
Tania wersja jakaś bo tylko 365zł za sztukę ale już 2 sztuki takie mam zamontowane i jak narazie od 2006 dają radę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Camaro hmmm nie wiem jakie jest bo nie mam prospektu..... nie mam jak sprawdzić:)


juz drugi raz przylapalem cie na klamstwie wobec ludzi z forum. gra pan dalej? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kłamstwie? Bo nie chce Ci odpowiedzieć ponieważ mam Cie za c...la? Nie jak dotąd Ci co mają czasem wpaść do mnie pdłubać w autach to wpadają na fb część aut wisi a takich jak ty i tego typu podobnych mam gdzieś i tyle:)

Redneck1 wyślę Ci zdjęcie tej sondy ale koło piątku bo teraz jestem zarobiony. Sam zobaczysz czy jest ok. Jedną chcę sobie na zapas zostawić to mogę jedną sprzedać np za 100zeta? Jest nowa nie była nawet odpakowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
kłamstwie? Bo nie chce Ci odpowiedzieć ponieważ mam Cie za c...la? Nie jak dotąd Ci co mają czasem wpaść do mnie pdłubać w autach to wpadają na fb część aut wisi a takich jak ty i tego typu podobnych mam gdzieś i tyle:)

.


ale mi nie chodzi o te pare zlomow ktore tam kisisz tylko o twoje fantazje i brednie ktore opowiadasz, jak to np vipera miales kupic tylko kasy ci braklo wiec prawie kupiles crown v do zagazowania itp Laughing Laughing Laughing

nie odpowiesz mi bo nie mozesz odpowiedziec na cos o czym nie masz pojecia Laughing

no ale jakos musisz z tym zyc, nie bede ci przeszkadzal. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIpera miałem kupić ale niestety nie starczyło mi środków i poszedł do kogoś kto sobie mógł pozwolić na to:) tego nigdy nie ukrywałem więc nie wiem o co Ci chodzi? Crown vic w LPG gdybyś śledził temat to byś wiedział że był kupiony potem nawet towncar i drugi crown vic tyle że starszy...
Dla niektórych moje auta to złomy a dla mnie nie... Tak samo uważam Cie za c....a i inny może gorzej:)
Nie lubię rozmawiać z ludzmi, którzy oceniają innych po tym jaki mają samochód. Nie lubię tego typu tekstów że masz np tempo czy probe'a to jesteś zerem. Lubię popatrzeć na jakiekolwiek zadbane auto z USA i porozmawiać o nim a to że inni postrzegają to auto za złom to mam to gdzieś. Twoje opinie podobnie jak opinie innych podobnych do Ciebie osób mam w d...ie i tyle.
Jak ktoś będzie chciał w listopadzie podłubać przy tym co było kiedyś autem GMu i pomóc wypchnąć go z garażu na lawetę to z chęcią zapraszam. Mam z tym problem bo garaż jest lekko pod domem:D

Wracając do tematu.
Mam jeszcze trochę opon(jakieś 27sztuk) lampy do taurusa gl z lat 1992-1995. Znalazłem też alternator do 3.0 vulcan 1993 70k przebiegu( oryginalny przebieg gdyż auto prawie nie był używane. Niby przebieg sugeruje małe zużycie ale jak wiadmo może być ten element bardziej skrodowany> GDy go wymontowałem działał bez problemu) Znalałem też znaczki d taurusa z lat 1992-1995 i mustanga1994-1998 (używane widać zużycie) Oddam za grosze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieaktualny wpis-usuniety.

Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Sro Wrz 26, 2012 17:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
mogę jedną sprzedać np za 100zeta? Jest nowa nie była nawet odpakowana.

Może być,tylko sprawdze czy to ta.
Daj zdjecie jak mozesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekasz do piątku? Muszę przekopać graty i wyjąc opony bo zagradzają mi drogę do regału:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Poczekasz do piątku? Muszę przekopać graty i wyjąc opony bo zagradzają mi drogę do regału:/

Nie ma pospiechu,może być nawet za 2 tyg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group