www.asu.pl :: Zobacz temat - klimatyzacja pontiac trans sport
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klimatyzacja pontiac trans sport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marek65
*
*


Dołączył: Jun 28, 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 18:56    Temat postu: klimatyzacja pontiac trans sport Odpowiedz z cytatem

jestem posiadaczem pontiaca trans port 2.3 1994 zawsze marzyłem o takim wózku odkąd zobaczyłem kilkanascie lat temu lumine . nabyłem rok temu takie autko "lekko "Smile przechodzone 195 .000 km nie miałem z nim zadnych problemów "rok" same ochy i achy (poza skrzypieniem plastików na tylniej klapie) i nagle trach Smile !!!!! nie działa klima , kontrolka świeci a zimna ni ma Smile mieszkam w Puławach a u nas niema warsztatu sam. am. a mam złe doświadczenia z nimi . przed zakupem jezdziłem po warsztatach i większość z nich po zakupie proponowała mi wydumane naprawy za niezłe pieniądze które pózniej okazały sie zwykłym kitem . tak więc nie mam do nich zaufania a za cztery dni mam wyjazd na urlop licze każdy grosz . może ktoś mi cos doradzi . lub coś podpowie abym nie wyszedł na całkowitego palanta przed warsztatem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group