www.asu.pl :: Zobacz temat - jakie temperatury panuja w silniku?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie temperatury panuja w silniku?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 14:43    Temat postu: jakie temperatury panuja w silniku? Odpowiedz z cytatem

chce sobie zrobic jakis fajny monitoring temperatur i jednoczesnie przerobic centralke gazu zeby czekala na temperature wody i silnika ... potrzebowalbym do rozpoczecia projektowania info jakie temp panuja w silniku, tj ukladzie chlodniczym .. bo chyba z chlodnicy bede bral temperature .. ? ktos ma pomysl?

macie jakis pomysl moze jak zrobic miernik przeplywu gazu? Razz tak coby sie miescil jeszcze ;P zeby wiadomo bylo ile smoczek zjada? Very Happy


jakby ktos sie dziwil co mi tak odwala, to mi sie nudzi na uczelni ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 10:52    Temat postu: pomysl Odpowiedz z cytatem

Pomysl dobry Very Happy . Temp. plynu chlodniczego to 100-108 stopni C. Ilosc gazu mozesz zrobic wykorzystujac jakis przeplywomierz (bedzie mierzyl ilosc przelatujacego gazu. Chwilowe spalanie nie powinno byc trudne do zrobienia. Trudniej takie zrobic ktore bedzie wyliczac srednia (trzeba podpiac pod predkosciomierz.... Jednym slowem zadanie nie jest latwe...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom jak do 110'C to juz mam rozwiazanie .. teraz wlasnie mysle co by jeszcze dorzucic .. ogolnie troszke centralke od gazu przerabiam bo nie mam w niej zalaczenia od temp .. bedzie zrobione calkiem gitara Smile heheh

z przeplywomierzem to musze jakos pokombinowac .. bo chcialbym liczyc gaz w stanie plynnym .. bo taki chyba tankuje na stacji ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 9:03    Temat postu: efekty Odpowiedz z cytatem

Czekamy na efekty Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group