www.asu.pl :: Zobacz temat - Akcje naprawcze w Voyagerze
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcje naprawcze w Voyagerze
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 11:49    Temat postu: akcja Odpowiedz z cytatem

Heh. Źle świadczy to o pierwszym serwisie (albo nie wiedzieli albo chcieli się po prostu Ciebie pozbyć )Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
funkykoval
*
*


Dołączył: Aug 22, 2010
Posty: 111

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"(...) mi się nie należy bo miejsce pierwszej rejestracji nie było w europie tylko w tylko w Toronto i dupa zimna (...)"

Moj Chry. tez mial mjejsce pierwszej rejestracji w USA i jakos nie stanowilo to problemu.. no ale to juz wyjasniles dzieki ASO Wroclaw
A tych popaprancow z ASO co nie chca wykonywac swoich obowiazkow trzeba na maxa szkalowac - pismaki tylko czekaja na taki kansek Idea

" (...)i najważniejsze że 2 kampanie naprawcze są międzynarodowe (...)"

..to mnie frapuje - czy mozesz sprawdzic na liscie informujacym o akcji, czy opisane jest tam, ze akcja miedzybnarodowa lub nie..?
Wydaje mi sie, ze to sciema i ze Chrysler nie rozgranicza na narodowa i miedzynarodowa...
_________________
pozdrav
T&C 3.8 2008
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

funkykoval napisał:
"(...) mi się nie należy bo miejsce pierwszej rejestracji nie było w europie tylko w tylko w Toronto i dupa zimna (...)"

Moj Chry. tez mial mjejsce pierwszej rejestracji w USA i jakos nie stanowilo to problemu.. no ale to juz wyjasniles dzieki ASO Wroclaw
A tych popaprancow z ASO co nie chca wykonywac swoich obowiazkow trzeba na maxa szkalowac - pismaki tylko czekaja na taki kansek Idea

" (...)i najważniejsze że 2 kampanie naprawcze są międzynarodowe (...)"

..to mnie frapuje - czy mozesz sprawdzic na liscie informujacym o akcji, czy opisane jest tam, ze akcja miedzybnarodowa lub nie..?
Wydaje mi sie, ze to sciema i ze Chrysler nie rozgranicza na narodowa i miedzynarodowa...


turbokamera z TVN Turbo Question myślę, że podchwyciliby temat
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:25    Temat postu: TVN Odpowiedz z cytatem

Czemu nie... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nalezę do tych co komuś mają dokopać , może nie chciało się panu z Żor zainteresować tematem bardziej niż powinien bo za mało zarabia albo jest świeżakiem w tej robocie albo miał zły dzień. Trudno-- ktoś tam napisał że mają płacone serwisy od takich akcji , ci nie będą mieli.

najważniejsze że ja się cieszę i że będę miał tempomat ...

P.S Chciałbym podziękować wszystkim którzy śledzili temat i mi pomogli w załatwieniu tej sprawy a w szczególności "forum" bo gdyby nie to "forum" to nie wiedział bym o tym.-------DZIĘKI
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja sie pochwale Wink Dzieki temu forum umowilem sie w ASO Plichta w Gdansku (jest z nimi dobry kontakt mailowy) i 2 pazdziernika jade na recall z Dodgem. Podobno to 5 godzin pracy ...

EDIT:
I jestem po serwisie Smile Zrobili co trzeba, tylko mechanik sie dziwil PO CO skoro np. uszczelka byla ok.. ale akcja to akcja Wink Przy okazji sie dowiedzialem, ze mam do wymiany przewody wodne idace na tyl i "nie ma lacznosci z komputerem" cokolwiek by to mialo nie znaczyc. Klakson dziala, poduszka dziala a tempomat potestuje jutro, ale kontrolka sie zapala.
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group