www.asu.pl :: Zobacz temat - uchylna tyln aszyba
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uchylna tyln aszyba

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcel
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 21:30    Temat postu: uchylna tyln aszyba Odpowiedz z cytatem

Witam to moj pierwszy post na forum Embarassed mam takie cacko jak grand voyager 3,8 z 98 roku jestem nim wrecz zachwycony Very Happy ,niestety ostatnio pojawil sie problem a mianowicie nie moglem zamknal tylniej prawej szyby (po stronie kierowcy) chodzi mi o tylna uchylna szybe oczywiscie,sprawdzalem prady na wyjsciu z przelacznika na drzwich jest ale na kostce (w tapicerce obok podnosnika ) juz go nie ma.mam pytanko czy ktos mial juz taki problem i wie od czego zaczac ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 12:32    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

sprawdź dokładnie przełoncznik na kawałki gada i styki zewrzeć powinno się zamknąć ewentualnie podaj napięcie bezpośrednio na siłownik szyby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli mozesz to zamien wyl lewy z prawym dla proby ja mialem tak w winim prawa strrona padla i tyle jesli chodza dwie szyby to sprawnym wylczniku to pozostaje "otworzyc"ten zly poczyscic styki moze cos lekko odgiac i "skrzela chodza"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 19:35    Temat postu: styki Odpowiedz z cytatem

Sa dwie mozliwosci :

1. styki jak juz wczesniej napisano...
2. Padl silniczek

Silniczek mozesz sprawdzic podaac mu plus i mase na krotko. Jak sie zamknie to jest ok. Jak nie to do wymiany lub naprawy. Spotkalem sie ze czesciej siadaja silniczki niz wlaczniki..... Natomiast jak siedzie wlacznik to mozesz go przeczyscic (styki). Powinno pomóc.... Tylko z tymi dwoma usterkami sie spotkalem.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group