www.asu.pl :: Zobacz temat - Strasznie szarpie przy zmianie z 1 na 2
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strasznie szarpie przy zmianie z 1 na 2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
reebi
*
*


Dołączył: Feb 09, 2011
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 21:31    Temat postu: Strasznie szarpie przy zmianie z 1 na 2 Odpowiedz z cytatem

Witam, jak wcześniej pisałem auto oddałem na lawecie do mechanika z takim problemem iż na każdym biegu jechałem do przodu. Autko odebrałem i troszkę nim pojeździłem o.k 1500km w większości po mieście. Wczoraj podczas jazdy możliwe że coś strzeliło ale nie jestem pewien , przy ruszaniu tzn. większe obroty na 1 gdy powinien przerzucić na 2 zaczyna szarpać wibrować aż cały samochód się telepie , ale ciągle równo przyśpiesza aż zmieni bieg , później wszystko jest ok. Przy kickdown również wszystko jest ok. Problem jest jedynie na tej jedynce ,dodam ,że olej wygląda jak nówka żadnych oznak zużycia. Czy mogę tak jeździć, bo już nie mam siły na wizyty u mechaników? (Dodge Caravan 3,0 '96)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jaja sobie robisz,trolujesz czy na serio, bo nie wierzę, że z tak prostą skrzynią mozna się tyle pitolic.
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
reebi
*
*


Dołączył: Feb 09, 2011
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych jaj sobie nie robię, bo po co? Pojechalem do innego zakładu i okazało się ,że poszła mi poduszka pod silnikiem i stąd te szarpania, dadatkowo została uszkodzona uszczelka nie pamiętam dokładnie ,ale łącząca skrzynie z napędem czy cos w tym stylu i wyciekal mi olej. Wiem, że może to byc dziwne ,że mam tyle problemów ze skrzynią ale to wynika z różnego rodzaju zaniedbań które są systematycznie usuwane.
_________________
Dodge Caravan 3,0 v6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za nieporozumienie. Niestety jak sam pewnie doświadczyłeś, mało jest mechaników którzy wiedzą co nasze auta boli, a jeszcze mniej tych którzy naprawiają jedną usterkę nie dupcząc przy tym czegoś innego. Wytrwałości życzę w dopieszczaniu voyka Wink
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group