www.asu.pl :: Zobacz temat - gasnie po zapieciu biegu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gasnie po zapieciu biegu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wielkastopa
*
*


Dołączył: Feb 09, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 21:13    Temat postu: gasnie po zapieciu biegu Odpowiedz z cytatem

witam wymieniłem skrzynię w lumine 3100 i zauważyłem dziwny obiaw po przejechaniu kilku kilometrów potrafi szarpnąc przy hamowaniu tzn ja wciskam hamulec a on dalej wyrywa do przodu na zasadzie kangurka a nastepnie gasnie po ponownym odpaleniu i zapieciu biegu sytuacja sie powtarza po jakis dwuch trzech minutach wszystko wraca do normy prosze o podpowiedz co moze byc tego przyczyna dodam tylko ze tak sie dzieje kiedy pada podsiwtlenie deski rozdzielczej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr1979
*
*


Dołączył: Apr 01, 2010
Posty: 139
Skąd: GDAŃSK PONTIAC TRANS SPORT 3.1

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w Luminie ale w moim PTS miałem tak samo zaczęły wariować zegary i gasł a przyczyną tego był utleniony kabel przy cewce wn jest tam wtyczka 4 piniowa i jeden kabelek już nie pamiętam który był utleniony po naprawie objawy ustały Może przyczyna u ciebie tez tam tkwi
_________________
PONTIAC TRANS SPORT SE 3.1 91r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wielkastopa
*
*


Dołączył: Feb 09, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za podpowiedz ale jak sie okazalo moze to byc wina elektrozaworka w skrzyni podmienie ze starej i bede miał pewnosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group