www.asu.pl :: Zobacz temat - Nabity W Jaguara!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nabity W Jaguara!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 18:36    Temat postu: Nabity W Jaguara!!! Odpowiedz z cytatem

Nowobogacki Glupi Snob ,Nietykalny Cwany Polski Oszust i Niekompetentny System Prawny - oto "zestaw" stanowiacy glowne filary Panstwa Polskiego!>>>Ale niektorzy koledzy mowia : za to jestem u siebie...Dziekuje bardzo! http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny/news/nabity-w-jaguara,1592664,339
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark masz dużo racji, ale to problem złożony.

Ciekawy tylko jestem dlaczego taki idealny wg Ciebie system amerykański tak bardzo lubiący cyferki i innej maści numerki pozwolił na wypuszczenie z terytorium USA zezłomowanego prawnie pojazdu ...? - nie powinien być taki pojazd ekologicznie zutylizowany ...?
Pojazd ten natomiast z oryginalnymi numerami VIN trafił na inny koniec świata - to raczej nie powinno się zdarzyć !!!
Nie uważasz, że gdyby nie ten szczegół to nie było by w ogóle tematu, a tak od tego wszystko się zaczęło.(jak widzisz wszędzie są absurdy i dziury prawne)

Nie chodzi tu o przecież stwierdzenie, że ktoś napisał "jestem u siebie"
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryka,tak jak wszystko zreszta,ma swoje wady i zalety.Nie ma tu idealow!Z tym,ze kladac na szale -przewazaja zalety, bardzo pomocne sredniemu,prostemu czlowiekowi zyc spokojnie,bezstresowo i uczciwie!Jestem u macochy - ale ona dba o mnie i karmi.Wole to,niz matke co glodzi,bije i nie daje szans.Gdy jade do Polski - mowie ze jade do siebie.Ale jak wracam po miesiacu to dopiero wiem ,ze wlasciwie to tu jestem bardziej u siebie!>>><<< A co do tego pojazdu - jest wolnosc, kazdy moze tu kupic zlom!Moze nawet wyslac ten zlom na koniec swiata.Ale prawo uniemozliwia sprzedanie w usa tego pojazdu jako pelnosprawny.A jesli by sie tak zdarzylo ( co jest prawie niemozliwe) , to nie ma litosci dla sprzedawcy - oszusta. Czego i Polsce zycze!>><< Dodam ,ze w usa nie zarejestrujesz zadnego sprowadzonego z innych krajow pojazdu (nawet nowego) bez poddania go szczegolowemu badaniu prawno-technicznemu oraz homologacji!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 12:40    Temat postu: Re: Nabity W Jaguara!!! Odpowiedz z cytatem

MarkSeven napisał:
Nowobogacki Glupi Snob


twoje porady techniczne sa wysoce pomocne i swiadcza o wysokiej wiedzy jaka przyswoiles, chcialem za nie podziekowac gdyz sa dla nas bardzo pomocne.

co do pozostalych wypowiedzi odnosze wrazenie sa juz mniej merytoryczne a bardziej emocjonalne i moge sie tylko domyslac z czego wynikaja.

szkoda gdybys przez swoje emocjonalne i małostkowe podejscie zrazil czesc uczestnikow forum.

poziom tego forum zalezy mn. od wypowiedzi uczestnikow. szkoda by bylo zepsuc pewne dobre wrazenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam! Uwazam , ze masz racje. Crying or Very sad Moje emocje wynikaja z tad,ze znaczna czesc zycia spedzilem w innych realiach i mam bezposrednie porownanie.I to mnie bardzo smieszy , ale jako rodaka cholernie denerwuje ,bo wiem ze mozna te anomalia zmienic.Ale nikt nic nie robi w tym kierunku!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety mark masz racje. znowu.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group