www.asu.pl :: Zobacz temat - oldsmobil aurora
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oldsmobil aurora

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zybel
*
*


Dołączył: Jul 07, 2009
Posty: 299

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 12:51    Temat postu: oldsmobil aurora Odpowiedz z cytatem

może się komuś przyda.
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1165875
byłem widziałem jechałem.
samochód po dachowaniu i zaczyna wyłazić rdza z pod szpachli.
natomiast przebieg wydaje się być prawdziwy.
silnik ładnie pracuje, skrzynia w trybie awaryjnym i ślizga. opony do wyrzucenia. środek w stanie całkiem niezłym, elektryka działa prawie cała.
myślę, że z ceną można by zejść do 3300-3500
może to byc np dawcę do tego:
hmm w tej chwili nie ma na allegro, ale pewnie lada chwila będzie za 2600 lub mniej z pękniętym blokiem silnika.
i za niecałe 6000 i trochę pracy fajna furka.
_________________
gmc vandura 5,7 1987
buick rew 5,7 1995
chevrolet caprice clasic 5,0 1991
chrysler grand voyager 3.3v6 AWD 1999
chevrolet transsport 3,4 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vizeks
*
*


Dołączył: Nov 05, 2010
Posty: 12

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 22:43    Temat postu: Aurora Odpowiedz z cytatem

Tego w Rybniku oglądałem,raczej ciężko coś będzie z nim zrobić...
Silnik przestał juz odpalac nawet na "plak",a sprzedający zapewniał że odpala,jakaś dziwna wstawka na prawym błotniku a'la "frankenstein",serwomotor przepustnicy do wymiany,zaniedbane wnętrze,zawieszenie co chwila pompuje (sprzedający zapewnia że wszystko ok,wymienione,jednak nawet po zamknieciu pompuje co kilka minut i aku po kilku godzinach zdycha).
Warsztat przy którym sie znajduje to jakis serwis "jankesów",właściciel aurorki jeździ "yankesami",jedna trafił na jakiś niewypał.
Z jednej strony znalazłem dziurę,ale dokładnie nie szukałem,bo śnieg sypał a samochód cytuję " za mniej niż 2900 nie pójdzie,samych części do niego za 4000 zł kupiłem...",teraz jest za 2600 a ja uważam że nawet tyle nie jest wart.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group