www.asu.pl :: Zobacz temat - komputer skrzyni do A604
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

komputer skrzyni do A604

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek1957
*
*


Dołączył: Dec 03, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 15:11    Temat postu: komputer skrzyni do A604 Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich! Mam mały dylemat związany z doborem komputera sterującego skrzynią biegów A604 -Plymouth Grand Voyager 3,3 z 96r.Mój stary popsuty komp. ma nr 07910 i 046 86283.Udało mi się kupić drugi taki sam model ale jest on w tak strasznym stanie jakby wielbłąd go memłał w mordzie i wypluł.U różnych sprzedawców części do amerykanów dowiedziałem się że mogą mi sprzedać takie sterowniki tylko że oferowane przez nich kompy mają inne numery.Zaklinają sie że wszystko będzie działało ok.Dzwoniąc do różnych ASO niczego się nie dowiedziałem.Może ktoś z szanownych kolegów wie jak podejść do tych numerów na sterowniku?Pozdrawiam Krzysiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj masz dokładnie to samo
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CARAVAN-VOYAGER-TOWN-COUNTRY-OEM-TCU-TCM-COMPUTER-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem255f4cf350QQitemZ160512668496QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem problem z wypadaniem zapłonów i niby nie dotyczy to twojego problemu, ale jednak warto przeczytać.
Nie będę wklejał całego tekstu, bo dotyczy mojego problemu, ale jedna uwaga jest warta przeczytania.

Oto co do mnie napisał "Markseven":

"Witam ! Postaram się pomóc w miarę moich możliwości.Ale sam wiesz, jak to ciężko diagnozować na odległość .Po pierwsze : z podmiana kompa uważaj - do modelu 3.3L 96 silnik R były 3 rodzaje : 7176 , 8100 i 7177 na Californie.Przekładając numer na kompie musi się zgadzać z twoim.. "

Dalej tekst dotyczył tylko mojego problemu.

Pozwoliłem sobie ten tekst wkleić bez wiedzy autora, bo pochodzi z prywatnej korespondencji, ale nie sądzę, żeby miał coś przeciwko.

Podejrzewam, że z kompem ASB będzie tak samo. Musi mieć takie same numery.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie,nie mam nic przeciwko jesli to moze komus pomoc.Z komputerem do skrzyni jest podobnie , pomimo ze do wielu rocznikow i silnikow sa takie same - ale sa inaczej programowane.Nawet jak sie kupuje nowy czy po regeneracji , to i tak trzeba podawac VIN aby mozna go bylo zaprogramowac do konkretnej wersji silnikowej pojazdu.W miare dobrze bez procedury programowania (czynnosc servisowa) , bedzie pracowal tylko TCM wyjety z identycznego auta(identyczny model roku i silnik) i z identycznymi numerami.Pozostale pasuja,ale wymagaja programowania. Numery 07910 sa najmniej wazne ( jest to numer patentu) .Istotne sa pozostale numery wielocyfrowe.Niestety,nie mam wykazu oznaczen,ale w tych numerach tez moga wystepowac wersje AB,AC,AF itp. w zaleznosci od rocznika i aplikacji - ,podobnie jak w PCMach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group