www.asu.pl :: Zobacz temat - VOYAGER 2.5 Td problem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VOYAGER 2.5 Td problem

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin2717
*
*


Dołączył: Dec 25, 2010
Posty: 7

PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 19:41    Temat postu: VOYAGER 2.5 Td problem Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie mam nadzieje ze maly problem a mianowicie chodzi mi o silnik 2.5 td voyager z roku 2000 jeszcze ten starszy model silnika,rzecz polega na tym ze od czasu do czasu wylatywal mi popychacz na jednym cylindrze i jak wiadomo wiazala sie z tym dosc glosna muzyka zaraz po wypadnieciu od razu odkrecalem wszystko i wkladalem na miejsce i bylo ok,po jakims czasie zaczalem slyszec lekki odglos metalicznego tarcia no i po czasie znowu glosny lupot myslalem wiec ze to znowu wyskoczyla laska popychacza ale po rozebraniu okazalo sie ze wszystko jest na miejscu,dojechalem tak do domu i po czasie rozebralem to aby znalesc przyczyne i okazalo sie ze jest luz pomiedzy sprezyna zaworu a kowadelkiem popychacza .Zaciagnalem auto do serwisu aby dokladniej sprawdzili przyczyne i okalzalo sie ze tak stwierdzil serwis sa wyslizgane laski popychaczy oraz kowadelka ktore nalezy wymienic na nowe i bedzie ok,rzecz w tym ze akcja dzieje sie w Norwegi hehe co wiaze sie z ogromnymi kosztami finansowymy, ok zamowilem nowe laski popychaczy oraz kowadelka ssace oraz wydechowe (NOWE) z polski otrzymalem je i wymienilem tzn wlozylem na miejsce i zakrecilem lecz to niepomoglo nadal stuke .!!!!! Czy ktos moze mi pomoc co to moze byc czy moze dokonalem jakiegos bledu nie jestem mechanikiem ale kiedys troche sie przytym robilo wiec wiem jak wyglada budowa silnika dlatego sie tego podjalem sam przyznaje ze niewiem co mam teraz zrobic jaki blad popelnilem slyszalem rowniez ze gdy wkladam laski popychaczy to powinienem krecic kolem zamachowym oczywiscie kluczem a nie rozrusznikiem czy to prawda jak to naprwaic prosze o pomoc .!!! Pozdrawiam Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakladasz ten sam temat w 2 miejscach.Ten zamykam.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group