www.asu.pl :: Zobacz temat - wyczuwalne zrzucanie nadbiegu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyczuwalne zrzucanie nadbiegu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sro Lip 20, 2005 22:20    Temat postu: wyczuwalne zrzucanie nadbiegu Odpowiedz z cytatem

poczytałem trochę o mankamentach skrzyń biegów i tak się zastanawiam czy moja pracuje prawidłowo Question otóż w trakcie jazdy z nadbiegiem przy ściągnięciu nogi z gazu i zmniejszaniu się dość szybko prędkości jest wyczuwalne tak jakby mocne hamowanie silnikiem lub zrzucaniem biegu zaznaczam że jest to wyczuwalne... czy takie zachowanie jest o'k
nie dzieje się tak na wyłączonym overdrive dzieje się tak od momentu kupna czyli od roku traktowałem to jak prawidłową pracę skrzyni w manualu podobnie działa bryka jak się hamuje silnikiem
a co wy na to fani krążowników ps.(chodzi o windstar)
pozdrawiam
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na overdrivie ma prawo tak sie zachowywac skrzynia że wyczuwalne jest hamowanie silnikiem w dosyć znacznym stopniu rozpędź autko pod górke do 60km/h uzywając tempomatu na wyłączonym overdrivie i nic nie rób zjeżdzając z górki na tempomacie jeżeli ci prędkość wzrośnie czy zacznie tak samo chamować silnikiem jeżeli zachowa sie identycznie to nie masz się czym martwić skrzynia ma zmieniac biegi płynnie bez nadmiernego ślizgania i zapinać je stanowczo bez mieszania nimi wtedy jest ok Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
wielkie dzięki jest mi lżej na duszy wiedząc że to prawidłowe zachowanie
pozdrawiam
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group