www.asu.pl :: Zobacz temat - Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 22:53    Temat postu: Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!! Odpowiedz z cytatem

W/w firma zajmuje sie produkcja zbiornikow do instalacji gazowych rowniez na zamowinie oraz instalowaniem instalacji gazowych w samochodach. Reklamuja sie rowniez jako Irene Serwis Aut z USA.
Mieszkam 70 km od Slupska i musialem dojechac do nich 3 razy zeby cos zostalo wykonane chociarz troche tak jak mialo by byc zrobione.

Chcialem aby w moim Dodge Caravan 3.3 zostalo zrobione :
-wymiana przedniej poduszki silnika
-wymiana simeringow na polosiach
-zdaignozowanie przyczyny wypadania zaplony na 4 cylindrze
-wymianie plynu chlodniczego
-przeglad hamulcow i zawieszenia
-wymiana drazkow kierowniczych i lacznikow stabilizatorow
-zalozenie oslony na sterwonik zaworów na skrzyni biegow
-zmiana polozenia wtryskiwaczy gazowych z lezacych bardziej w miare mozliwosci w polozenie do pionu

Zostalo zrobione :
-wymieniony olej w silniku i filtr oleju(bez mojej zgody i prosby o to)
-wymieniony olej w skrzyni biegow ( 8 litorw!!) gdzie przy odkreceniu filtra zejdzie maks okolo 5 litrow, i policzone 60zl za litr i 150 za wymiane!a wszystkie wymiany olejow itd robilem 8 tys km wczesniej(bez mojej zgody i prosby o to)
-wymieniony plyn chlodniczy
-zmiana polozenia wtryskiwaczy
-wymienione laczniki stabilizatora i koncowki drazka
- na wymiane poduszki i simeringow zabraklo chyba czasu:) ale mieli czas na odnitowanie rejetracji i zalozenie plastkowych oslon z logiem ich formy i napisem "Irene serwis aut z USA"
Po wymianie koncowek i drazkow na nastepny dzien musialem pojechac do nich jeszcze raz, bo okzalo sie ze jak chcialem zrobic przeglad w moim miescie to mam roznice w stronach hamowania az 40% u drugiego diagnosty bylo 50% i jak sie diagnosta przyjzal powodem bylo nasmarowanie smarem zaciskow i tarcz hamuclowych!!!Rowniez po wyjezdzie z serwisu zawieszenie stukalo po tej wymianie bardziej niz przed gdyż lacznik stabilizatora nie byl przykrecony!!
Jak to okreslili w tym "serwisie" blad ludzki sie zdaza! Tylko troszke duzo bledow tych bylo najpierw oleje , pozniej hamulce i lacznik, a juz miarka sie przebrala jak zobaczylem podczas dzialan z autem( problem z odpalniem) ze nie ma tej oslony na sterwoniku zaworow( a po telefonie Pan powiedzial ze sie zdaza i ze zostala na warsztacie) teraz zeby odebrac musial bym jechac 4 raz! Auto chybo mialo zly dotyk dla tego sie zbuntowalo i nie palio! Ale juz jest ok.
Nie byl bym sprawiedliwy gdybym nie napisal ze po problemie z przjsciem przegladu przez nasmarowane smarem tarcze i zaciski oraz lacznik stabilizatpra, zaplacili mi za przeglad auta w Slupsku.Ocene kompetencji i wachowosci w/w serwisu pozostawiam WAM a ceny mozna sobie porownac z autoryzownym serwisem.
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 1:01    Temat postu: Re: Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!! Odpowiedz z cytatem

domski napisał:

-wymieniony olej w skrzyni biegow ( 8 litorw!!) gdzie przy odkreceniu filtra zejdzie maks okolo 5 litrow,


a weź się lepiej upewnij co ci zalali, bo za chwilę się okaże że musisz mieć, nie wiem, atf+3 a nalali ci dexronu 2 albo coś w podobne wzorki... a jak się już okaże, to będzie boleć...
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do oleju w ASB, to powinieneś mieć ATF+3 sprzedawany w ASU.Przynajmniej ja taki leję po zaleceniach Antraxa.
Co do jego osoby nie będę się wypowiadał, bo ma założony, osobisty własny wątek...

Firma IRENE... ???

Wiem, że po niewczasie, ale wyrażę osobistą opinię o tej "firmie" i tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia, co prawda w innym aucie, ale tym bardziej jestem szczęśliwy, że nie wsadzali łapsk w moje obecne wozidełko.

Omijać tę "firmę" szerokim, jak największym łukiem.

W zamierzchłych czasach,. kiedy jeszcze miałem Opla "kadetta" i u nich zamontowaną instalkę, wtedy jeszcze I generacji, nie potrafili zdiagnozować, dlaczego auto po przejściu na LPG dławi się.
Jeździłem do nich 3 razy i za 3 razem stanowczo, wręcz grubiańsko stwierdziłem, że jak mi tego nie zrobią to ja stąd /z warsztatu/ nie wyjadę.
Przyczyna okazała się błacha, ale co zjadłem nerwów, to tylko moje Twisted Evil
Przyczyną awarii był zawieszający się zaworek który rozdzielał paliwo z LPG, czy jakoś tak.

Przed kupnem obecnego pojazdu, byłem u nich zapytać ile będzie mnie kosztować założenie instalacji LPG.
Na moje pytanie, odpowiedziano też pytaniem, całkiem słusznym: czy auto ma 6 czy 8 cylindrów ?
Wypadło, że za każdy cylinder życzyli sobie po tysiąc złotych.

Podziękowałem i wyszedłem więcej nie stawiając tam nogi.

W Widzinie, tj. na granicy Słupska jest bdb warsztat, znający się na rzeczy, który chciał mi założyć instalkę za 3 tys. zł....

To tyle w tym temacie.

Jeżeli będziesz kiedyś znów chciał naprawiać auto w Słupsku, to mogę polecić warsztat na ul.Gdańskiej i jak sama nazwa wskazuje, jest to na wylocie ze Słupska na Gdańsk i teraz dojedziesz tam obwodnicą.

Firma nazywa się "Autoglas" tak, tak, przede wszystkim zajmują się montażem szyb, ale ich drugą, wieloletnia specjalizacją jest naprawa amerykanów i jest to ich fascynacja, a nie obowiązek.
Właścicielem/ką jest pani Małgosia i to z nią można się kontaktować.
Nawet jak zdarzy się, że czegoś nie wie, to jest to osoba bardzo dociekliwa i z pewnością trudny temat zawsze ją fascynuje.

Telefon do "Autoglas" to:

502-557-787

Jeśli chodzi o warsztaty LPG w Słupsku, to właściwie mogę polecić tylko dwa.

Jeden na ulicy Borchardta, właściciel to Robert, a telefon do niego to:

696-145-213

Drugi, to ten w Widzinie, ale nie mam namiarów do niego, bo on nie ma programu do mojego kompa od LPG i nie korzystam z jego usług, ale opinię ma dobrą.

A teraz bardzo ważne:

Za żaden z ww. warsztatów głowy nie dam, ale myślę, że mogę ich polecić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group