www.asu.pl :: Zobacz temat - Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 22:50    Temat postu: Firma IRENE Kobylnica Słupsk- UWAGA!!! Odpowiedz z cytatem

W/w firma zajmuje sie produkcja zbiornikow do instalacji gazowych rowniez na zamowinie oraz instalowaniem instalacji gazowych w samochodach. Reklamuja sie rowniez jako Irene Serwis Aut z USA.
Mieszkam 70 km od Slupska i musialem dojechac do nich 3 razy zeby cos zostalo wykonane chociarz troche tak jak mialo by byc zrobione.

Chcialem aby w moim Dodge Caravan 3.3 zostalo zrobione :
-wymiana przedniej poduszki silnika
-wymiana simeringow na polosiach
-zdaignozowanie przyczyny wypadania zaplony na 4 cylindrze
-wymianie plynu chlodniczego
-przeglad hamulcow i zawieszenia
-wymiana drazkow kierowniczych i lacznikow stabilizatorow
-zalozenie oslony na sterwonik zaworów na skrzyni biegow
-zmiana polozenia wtryskiwaczy gazowych z lezacych bardziej w miare mozliwosci w polozenie do pionu

Zostalo zrobione :
-wymieniony olej w silniku i filtr oleju(bez mojej zgody i prosby o to)
-wymieniony olej w skrzyni biegow ( 8 litorw!!) gdzie przy odkreceniu filtra zejdzie maks okolo 5 litrow, i policzone 60zl za litr i 150 za wymiane!a wszystkie wymiany olejow itd robilem 8 tys km wczesniej(bez mojej zgody i prosby o to)
-wymieniony plyn chlodniczy
-zmiana polozenia wtryskiwaczy
-wymienione laczniki stabilizatora i koncowki drazka
- na wymiane poduszki i simeringow zabraklo chyba czasu:) ale mieli czas na odnitowanie rejetracji i zalozenie plastkowych oslon z logiem ich formy i napisem "Irene serwis aut z USA"
Po wymianie koncowek i drazkow na nastepny dzien musialem pojechac do nich jeszcze raz, bo okzalo sie ze jak chcialem zrobic przeglad w moim miescie to mam roznice w stronach hamowania az 40% u drugiego diagnosty bylo 50% i jak sie diagnosta przyjzal powodem bylo nasmarowanie smarem zaciskow i tarcz hamuclowych!!!Rowniez po wyjezdzie z serwisu zawieszenie stukalo po tej wymianie bardziej niz przed gdyż lacznik stabilizatora nie byl przykrecony!!
Jak to okreslili w tym "serwisie" blad ludzki sie zdaza! Tylko troszke duzo bledow tych bylo najpierw oleje , pozniej hamulce i lacznik, a juz miarka sie przebrala jak zobaczylem podczas dzialan z autem( problem z odpalniem) ze nie ma tej oslony na sterwoniku zaworow( a po telefonie Pan powiedzial ze sie zdaza i ze zostala na warsztacie) teraz zeby odebrac musial bym jechac 4 raz! Auto chybo mialo zly dotyk dla tego sie zbuntowalo i nie palio! Ale juz jest ok.
Nie byl bym sprawiedliwy gdybym nie napisal ze po problemie z przjsciem przegladu przez nasmarowane smarem tarcze i zaciski oraz lacznik stabilizatpra, zaplacili mi za przeglad auta w Slupsku.Ocene kompetencji i wachowosci w/w serwisu pozostawiam WAM a ceny mozna sobie porownac z autoryzownym serwisem.
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mogę cie tylko pocieszyć u mnie w Dodgu 3 firmy ustawiały zbieżność i 3 razy darło opony , wszystko możliwe posprawdzane żadnych luzów tylko kasa w błoto bo każdy z fachowców miał inna przyczynę , wiec załamani daliśmy już sobie spokój aż pewnego dnia będąc ze znajomym na warsztacie odebrać jego autko pan mechanik zapytał się mnie co się dzieje ze mi tak oponę zdziera z jednej strony czy mam problem ze zbieżnością ? Opowiedziawszy mu moja historyjkę , a on poprosił abym wjechał na kanał po 20 minutkach mówi ze będzie ok i jak coś byśmy zauważyli ze ścina oponę to mamy przyjechać i będzie szukał dalej lub zwróci nam pieniążki .Od tamtej pory zapomnieliśmy co to problem ze zbieżnością i to za 60 zł !!! Wiec są mechanicy i mechanicy partacze - naciągacze i jak ten nasz mechanik czarodziej Smile

podnosnik koszowy wroclaw
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że odbiegnę od tematu, ale swoją opinię wyraziłem Tu:

http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9632

W Słupsku, bardzo dobrze i tanio zbieżność ustawia pan Marek na ul. Batorego, wjeżdżając od al. 3 Maja warsztat jest przy samym końcu ul.Batorego po lewej stronie.

Za ustawienie zbieżności życzy sobie tylko 30 zł i odkąd tylko sięgam pamięcią, zbieżność jak i grubsze /kanałowe/ naprawy robię u niego.
Nigdy nie zdarzyło się żebym po ustawieniu zbieżności u niego, miał jakikolwiek problem ze zdzieraniem opon.
Ustawia starymi, jeszcze lampowymi przyrządami, ale jw.

Telefon do Marka to:

889-158-093
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group