www.asu.pl :: Zobacz temat - Nowy Chevrolet Camaro, czy warto ściągać?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy Chevrolet Camaro, czy warto ściągać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Jak ściągnąć samochód z USA ??
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Serth
*
*


Dołączył: Nov 02, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 20:07    Temat postu: Nowy Chevrolet Camaro, czy warto ściągać? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Niedawno na ulicy śmignął koło mnie owy Camaro. Wszyscy wiedzą, jak brzmi sportowy, amerykański samochód. Osobiście miałem wrażenie, że minął mnie jeden z jeźdźców apokalipsy, który był już mocno spóźniony na ważne spotkanie Smile

W każdym razie, naszła mnie myśl: "Chcę takiego!". Po zerknięciu na ceny, zorientowałem się, że te są co najmniej przystępne...

Zostaje tylko drobny "pikuś" jak ściągnięcie i zarejestrowanie go tutaj.

I tutaj pytanie do Was, ludzi którzy w tym trochę siedzą. Czy możecie przybliżyć mi, ile teoretycznie mogą mnie wynieść dodatkowe koszta? Nie chcę żadnych dokładnych wyliczeń, chcę się tylko orientacyjnie dowiedzieć, czy gra jest w ogóle warta świeczki.

No i drugie pytanie, wiem, że do zarejestrowania samochodu, trzeba dokonać odpowiednich przeróbek. Jak bardzo są one inwazyjne w samochód? No i czy w ogóle, co na tym tracę (słyszałem o problemach z radiami itp).

Wybaczcie za tak oczywiste pytania, ale jak widać, jestem absolutnie zielony w tych kwestiach. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowe camaro? a nie lepiej jakies dobre bmw diesel 200KM?

samo sciagniecie oplaty przerobienie swiatel to jest jedno. radio dziala ale wybiera tylko nieparzyste dziesiatki.
najwiecej problemow jest ze znalezieniem wlasciwego auta, bo moze wyjsc drozej niz takie samo juz w polsce.
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Serth
*
*


Dołączył: Nov 02, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może odpuśćmy sobie temat "Może lepiej XYZ?" Ja po prostu teraz się po prostu orientuję. Samochód wygląda niesamowicie i niesamowicie też brzmi. Zastanawiam się tylko, czy w ogóle warto "wałkować" ten temat. Skoro zapowiada się naprawdę upierdliwie, to chyba pozostanę przy europejskich tworach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest wiele firm,ktore tego typu uslugi swiatcza.Napisz,podzwon,niech wykonaja ci kalkulacje cenowa.
Warto np.roznego rodzaju odprawy i oplaty robic w Niemczech,raz ze taniej,dwa urzednicy zalatwiaja wszystko od reki,nie to co u nas.
A z przerobka swiatel jest chyba tak,ze jesli nie ma odpowiednika na rynku europejskim to nie musisz tego robic.
Majac takie kalkulacje cenowe zorientuj sie ile takie same camaro kosztowalo by w europie,jest oficjalnie dostepne,przynajmniej na zachodzie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Jak ściągnąć samochód z USA ?? Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group