www.asu.pl :: Zobacz temat - Pompa paliwa Chrysler Vision
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pompa paliwa Chrysler Vision

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
exuprad
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 40
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 10:42    Temat postu: Pompa paliwa Chrysler Vision Odpowiedz z cytatem

Służę pomocą przy wymianie pompy w chryslerze vision. Cała procedura zajmuje 15 minut, bez ściągania zbiornika. Do pompy można dostać się przez bagażnik, należy przeciąć tapicerkę znajdującą się w bagażniku, a w zasadzie tylko półkole o szerokości 30 cm w miejscu wybrzuszenia. Dalej są cztery śruby i opaska zaciskowa.

Teraz najlepsze Smile

Po wyciągnięciu pompy należy ją rozebrać, aż do pompy właściwej. Plastik łatwo dzieli się na poszczególne moduły.

Można zastosować dwa zamienniki, jeden za 180 zł (identyczny) nie pamiętam oznaczenia, albo pompę od opla omegi/astry 4.bar za 300 zł (wymaga lekkich modyfikacji).

Pojeździłem po sklepach z częściami i trafiłem na gościa który odrazu wiedział co to za pompa i dobrał mi zamiennik za 180zł. Dobry gość ogólnie, bo wcześniej odsyłali mnie z kwitkiem :]

Później dopiszę co to dokładnie była za pompa i adres tego sklepu, w którym tak dobrze radzą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 15:07    Temat postu: Pompa Chrysler Vision Odpowiedz z cytatem

Jako, że też przytrafił mi się przypadek pompy zatartej (400tyś.km), można byłoby ujawnić ten numer zamiennika .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobnie z oplem sintrą. Proponowali cały moduł pompy za 1500zł. Okazało się że w fronterze jest taka sama pompa w zbiorniku i kosztowało 150zł nowa. Tyle, że trzeba samą pompę wybebeszyć z tego całego modułu.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group