www.asu.pl :: Zobacz temat - Service engine soon voyager- czyli co?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Service engine soon voyager- czyli co?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 12:15    Temat postu: Service engine soon voyager- czyli co? Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zapaliła mi się kontrolka servis engine soon obok wskaznika paliwa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w moim samochodzie są dwie takie kontrolki. Jedna właśnie obok wskaźnika paliwa, która świeci od wczoraj a druga na zegarami która nie świeci obok kontrolki oleju. Silnik ma pojemność 3,8 benzyna gaz, automat, 96 rok w zaokrąglonej budzie. Jakiś czas temu odłączyłam klemy na noc by naładować akumulator(a niby nie można na tak długo) i się zaczęło, miałam problem z odpaleniem samochodu, bo przekręcałam kluczyk, ale nic się nie działo, ale jak odczekałam chwilę to odpalał bez problemu. niby to kabelek od klemy bo jak się nim poruszało to palił od razu. Nie wiem może to ma jakieś znaczenie? A i wczoraj był myty silnik i jak odpaliłam samochód to zapaliła się ta kontrolka. Wiem że trzeba pojechać i podpiąć samochód pod komputer, ale ciekawe ile to kosztuje i czy to znaczy, ze napewno się coś zepsuło. Niby samochód zachowuje się wzorowo i nie ma problemu z jaza, ale może coś jest nie tak. Proszę o jakie kolwiek podpoiwedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala223, a widzisz Exclamation ,a jak byś miała w podpisie jakie masz auto, to nie sadzisz że łatwiej było by odpowiedzieć na twoje zapytanie Question

mi w ASO za podpięcie kompa zaśpiewali 245zł Shocked
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie piszemy tego samego posta w roznych dzialach Evil or Very Mad
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group