www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager światła problem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager światła problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wlkp11
*
*


Dołączył: Oct 20, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 15:07    Temat postu: Voyager światła problem Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów . Problem dotyczy Voyagera 3,3 98r. Nie działają światła z przodu - mijania i długie. Włanczam śiwatła mijania i zapala się kontrolka długich a nie działają żadne . Na zmianę na długie-mijania przełącznikiem przy kierownicy nie reaguje . Cały czas pali się kontrolka od długich a świateł nie ma . Bezpieczniki całe , przekażniki słychać , zamieniałem je miejscami . Wtyczki od modułu z bezpiecznikami i piny w nich wyglądają ok . Samochód stał rok - pożyczyłem go od kumpla i co tydzień coś się dzieje .Proszę o pomoc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od pomiaru napiecia na zarowkach,jesli nie dochodzi cofaj sie w kierunku przekaznikow,to ze przekaznik tyka nie znaczy,ze glowne styki przewodza prad,moga byc nadpalone i nie zwierac.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wlkp11
*
*


Dołączył: Oct 20, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem roawiązany . DWIE kostki od lamp stopione . Nigdy bym nie podejrzewał że razem padną .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały odkop, ale znikły mi długie... Manetką zmieniam ale ostatnio przestała się nawet zapalać kontrolka w zegarach... O co kaman? Najpierw nie działało jedna lampa, potem druga zdechła a teraz mam tylko mijania i postoje.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 18:46    Temat postu: Re: Voyager światła problem Odpowiedz z cytatem

wlkp11 napisał:
Witam wszystkich forumowiczów . Problem dotyczy Voyagera 3,3 98r. Nie działają światła z przodu - mijania i długie. Cały czas pali się kontrolka od długich a świateł nie ma .


świecąca (żażąca się) kontrolka od świateł długich przy włączonych światłach mijania sygnalizuje brak światła mijania (miałem tak w swoim gdy podpaliła się kostka żarówki w lampie)niestety nie pamiętam czy tak samo sygnalizuje spaloną żarówkę Wink
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam inny problem. Dlugie swiatła swieca, ale nie swieci mi sie kontrolka jak sa wlaczone. Caly czas mialem problem ze dlugich nie bylo, ale okazalo sie ze przekaznik byl zepsuty, wiec wymienilem, co prawda od Audi ale pasuje. Brak kontrolki? Jakies pomysly?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie odkopię trochę temat ale mam mały problem, jak kupiłem mojego dodga to były zamontowane światła symetryczne, kupiłem europejskie i musiałem przerobić tzn zmienić kostki z HB1 na H4 tamte i tak były źle podłączone bo zażyła się kontrolka od długich, po przeróbce na H4 wszystko było cacy ale do czasu, parę dni temu przestała działać jedna lampa tzn zażyła tylko a dzisiaj przestały świecic dwie wyciągam kostki i okazało się że w oby dwuch upalił się czarny przewód przy samych kostkach. spotkał się ktoś z czymś takim? założyłem nowe kostki tylko obawiam się czy problem się nie powtórzy pozdrawiam
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 15:39    Temat postu: masa Odpowiedz z cytatem

Upaliła się masa. Nie masz założonych mocniejszych żarówek Question
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie, mam standardowe żarówki 55/60w najzwyklejsze żadnych kombinacji i dlatego się zmartwiłem. Jak tylko zrobi się cieplej będę musiał zrobić konserwacje elektryki i posprawdzać co tam jest jeszcze namieszane, bo jak dokładałem z tyłu wsteczne i przeciwmgielne to z miernikiem zeszło mi chyba ze 2 godziny na odnalezieniu przewodów, bo ani kolory przewodów w lampach się nie zgadzały i w ogóle była taka masakra zrobiona że szok
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group