www.asu.pl :: Zobacz temat - luźny drążek bięgów / grand voyager 97r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

luźny drążek bięgów / grand voyager 97r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
gloncio
*
*


Dołączył: Oct 06, 2010
Posty: 12
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Paź 08, 2010 17:01    Temat postu: luźny drążek bięgów / grand voyager 97r Odpowiedz z cytatem

Witam


biegi latają mi jak żyd po pustym kiosku i duży problem z wpięciem drugiego biegu- reszta może być ( jak na taki luz dźwigni) rozebrałem osłonę i poległem.Gdzie w łodzi mogę liczyć na warsztat który nie "wymieni mi całego auta" przy naprawie.Sama skrzynia chodzi ładnie- stawiam na drążek ,cięgna może regulacja.
A może ktoś z Was coś by doradził - mogę podjechać ( bez obudowy wszystko widać)

Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Paź 08, 2010 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od spodu ogladales?
U mnie w fordzie oprocz drazka glownego wchodzacego do skrzyni jest drugi,jakby reakcyjny,mocowany miedzy przegubem w podladze a obudowa skrzyni.Jego ugnicie spowodowalo dokladnie takie objawy jak u ciebie.
Jesli to ten drazek,to opcje masz dwie:
-dospawac do starego koncowke
-wykonac nowy np.z rurki miedzianej
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
gloncio
*
*


Dołączył: Oct 06, 2010
Posty: 12
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Paź 08, 2010 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem od spodu,z podłogi wychodzą dwa pancerze (w nich pewnie cięgna ),wyglądają ok ,żadnych przetarć rdzy itp.Jutro zobaczę łączenie do skrzyni moze tam jest jakiś luz,ale patrząc na lewarek mam nieodparte wrażenie ,że to gdzieś tutaj jest luz.Na 12 aut jakie miałem po raz pierwszy poległem ( a miałem większość francuzów Evil or Very Mad ).Nie wiem nawet czy dobrze interpretuje to co moje oczy widzą- cięgna są z rurek aluminiowych ?? (.Wrzuce jutro foty lewarka to będziemy wiedzieli o czym rozmawiamy
A czy ktoś może wie czy jest i ewentualnie gdzie regulacja recznego ? bo linek naliczyłem 5 ale regulacji niet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gloncio
*
*


Dołączył: Oct 06, 2010
Posty: 12
Skąd: LODZ

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Temat zamknięty - naprawione
Przyczyną było brak gumki na zakończeniu linki od strony skrzyni biegów ,jej brak powodował że luz wynosił ok 5-6 mm.Przy okazji okazało sie że druga linka też ma gumkę w kiepskim stanie- też wymieniłem - teraz biegi wchodzą jak w nowym Very Happy Very Happy Very Happy
Szkoda tylko że nie jest to część wymienna i trzeba kupić całą kompletną linkę ( używaną oczywiście )

Pozdro Gloncio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group