www.asu.pl :: Zobacz temat - Swiatla mijania Chrysler Grand Voyager RT
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Swiatla mijania Chrysler Grand Voyager RT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrekT
*
*


Dołączył: Jan 15, 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 13:30    Temat postu: Swiatla mijania Chrysler Grand Voyager RT Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie, czy jest możliwość wyłączenia zapalania świateł mijania ( xenonów ) po uruchomieniu zapłonu. Otóż nawet gdy włącznik świateł jest w pozycji 0 to po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłonu światła się zapalają. Czy można to jakoś zmienić, żeby zapalać światła samemu ręcznie po uruchomieniu auta, żeby w pozycji 0 światła nie świeciły ?

Auto to Chrysler Grand Voyager RT 2008r.

Pozdrawiam
Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak mozna ale kompem serwisowym "iluminated entry time" bodajze sie to nazywa. Jak jestes z wWarszawy daj znac ci to ogarne
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group