www.asu.pl :: Zobacz temat - CENY W POLSCE ! KTO KRADNIE ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CENY W POLSCE ! KTO KRADNIE ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 17:06    Temat postu: CENY W POLSCE ! KTO KRADNIE ? Odpowiedz z cytatem

Wytłumaczy mi ktoś.Dlaczego 4 orginalne części z transportem i cłem są o 50% tańsze niż 1 w Polsce?

Jak ma ktoś kupić USa car nawet w Dislu skoro części niektóre mają ceny z kosmosu?
Wszędzie dookoła servisy i sprzedawcy części wymyślają jakąś chorą ideologię o tym jak to USA car jest drogi strasznie i wogóle.

Nie zauważyli chyba jak dużo Vanów jezdzi po europie.Mustangów Jeepów.
Cadillaców,fordów ,Chevroletów itd.Czyli co wszyscy jesteśmy milionerami bo mamy USA car?
Tych samochodów przybywa bardzo duzo i ja sie cieszę.Dzisiaj widziałem 4 usa car naprzestrzeniu 1 kilometra Rolling Eyes Ale ale ..to mósieli byc MILIARDERZY bo ceny części są z kosmosu.A jednak nie odstraszają wszystkich przed zakupem USA car.

W sklepach z częściami do USa car.W Polsce.Sprzedawane są najtańsze chińskie podróby często ludzią którzy myślą że kupują dobry produkt.Wciska się dookoła ciemnotę i zarabia na niewiedzy włąścicieli USA car.

Nagle okazjue się że mozna samemu kupic wszystko w USA i nawet z cłem płacimy 50% ceny sklepowej w Polsce ?
Dlaczego orginalne części z USA idą do Polski przez firmy ze szwecji ??

Kazałem jednemu cwaniaczkowi z firmy właczyć wejść na stronke w usa zrobic zakupy i doliczyć cło i shipping...I sie zdziwił i już nic nie powiedział.
Bo okazało że 50% to czyjś characz.

Dobra ..ch im w d.

Sorki ale mósiałem to wywalić z siebie.Jeśli ten post nie ma sensu bo jest ogólnie inaczej i mi sie coś pomyliło.skasujcie go.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest git, bez stresu!Smile
Na jakich stronach kupujesz? (oprócz rockauto)
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Dobra luz ... od 5 lat gifty z USA kupuje bo juz dawno sie kapnąłem że w PL to można co najwyżej ze smiechu w sklepie nasrać w okno.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tak sobie pozwoliłem na mała dygresja Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy Co my bysmy bez tej Ameryki zrobili Very Happy Very Happy Very Happy

Trzeba wrzucić na luz...no to siup Zdzisiu polej Razz

Humorek mam dziś Very Happy Ktos w USA chce mnie adoptować ?? Very Happy Very Happy za miske ryżu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I V8 i galon benzynki no moze ze 20 galonów Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy aaa i koniecznie Flowmaster super 44 !!! Very Happy Very Happy JOke..żeby ktoś nie pomyślał że naprawdę.

Jak ze Zdzichem damy w cug to 6 galonów schodzi szybko Smile Gienio sie dołacza i schodzi 9 galonów..po 3 dniówce nie wiem czemu zamiast 27 galonów wychodzi 36 galonów...
Idea aa sąsiad zza płóta tyż kierowca Wink

no i mistrz ceremoni zwany potocznie "Moby Dick" bo zasypia czesto jak leje na stojąco i się przewraca bo mu się film urywa...i tak leżąc leje dalej do góry Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ale on na wejsciu to z gwinta 0,5 jednym cugiem bo inaczej nie umie Very Happy " bo musze sie dostrojić "( jego słowa właśnie) Very Happy Very Happy sie przebudził Very Happy

Pozdrawiam. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do stron to jest ich całe mnóstwo z częsciami jest w czym wybierać.

Problem jest że większość działa tylko na terenie USA nie wysyła poza granice.

No to jak nie masz nikogo w USA to korzystasz z pośredników.
I po problemie.

Mam znajomą która uparła się na zakupy w USA i ona ma już takiego szmergla ze spinki do włosów zamawia w USA nawet.

Gdyby mozna było spożywcze kupowac tez by tan kupowała bo strasznie sie jej podobają duze opakowania. NP: Mleko w bidonie 5 czy 10 L Very Happy

No ale ona coś tam handluje,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda niestety.

podnosnik koszowy wroclaw
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mialem zawsze czas to tylko rockauto

ale prawda jest taka, że najlepiej jak sie ma swojego pupila trzemac dluzej to zrobic sobie maly magazynek, do tego kupujac w kilka osob, wtedy przeylka wychodzi za grosze, a czasami gratisy sie dostaje

kiedys kolega sciagal w kontenerze 2 auta to jego wujek zapakował mu do srodka wszystko co sie dalo Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group