www.asu.pl :: Zobacz temat - PIMP My RIDE ! Odpicujemy Ci Bryke !
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIMP My RIDE ! Odpicujemy Ci Bryke !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:25    Temat postu: PIMP My RIDE ! Odpicujemy Ci Bryke ! Odpowiedz z cytatem

Nie szukałem.Ale ciekawy jestem czy w PL jest taka prawdziwa firma tunigowa.Jak w Pimp my Ride ?

Kojarze tylko VTG jeśli chodzi o silniki?Rózne opinie? A tak to nic mi się o uszy nie obiło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pooglądaj sobie program "Operacja Tuning" na TVN TURBO. Często tam mówią o różnych firmach tego typu, a takim zagłębiem tuningowym jest Poznań i okolice. Nazw firm nie pamiętam, bo nie przywiązuję do tego wagi, ale na pewno są i to nawet chwalone na zachodzie. Osobiście w temacie nie siedzę, więc żadnych konkretów nie podam, ale myślę że na jakimś forum znajdziesz info. Są to firmy zajmujące się albo silnikami, albo karoseriami, lub też całością. Na pewno najbardziej znaną jest VTG, a ilu klientów, tyle opini Smile
_________________
http://www.klub-caravaningowy-kompas.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group