www.asu.pl :: Zobacz temat - Ford Focus SVT i koło dwumasowe
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ford Focus SVT i koło dwumasowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
imjacek
*
*


Dołączył: Jan 20, 2009
Posty: 64
Skąd: Podkarpackie

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 21:10    Temat postu: Ford Focus SVT i koło dwumasowe Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem, trochę jakby nie w tym dziale, bo to nie automat. Ale autko jest hamerykańskie, a poza tym proszę o pomoc w imieniu dobrego, bardzo OK znajomego. Właściwie to liczę na wsparcie Kolegi MarkSeven i skorzystanie z jego doświadczenia. Sytuacja jest taka: dwumasa kaput, ceny nowej w Polsce sporo ponad 3000 PLN za same części (komplet). Anglia przeszukana. Szukam w USA, znajomi z Chicago też, ale jak dotąd nie ma pewności, że na 100% będzie pasować. Autko nie często spotykane, stąd problemy. Mark, jeśli możesz poświęcić chwilkę i znaleźć "te partsy" Laughing Cały zestaw, czyli dual mass fly wheel, pressure plate, slave cylinder, clutch disc, release bearing. No bo jak wymieniać, to wszystko. Nie mogę jak dotąd znaleźć potwierdzenia: "tak, do tego auta jest TEN zestaw, żaden inny. A Ty wielokrotnie serwowałeś bardzo dokładne specyfikacje techniczne. Stąd prośba do Ciebie. Cena też gra rolę, więc niekoniecznie "oryginał". Zamiennik jest OK, bo znajomy raczej autka się pozbędzie. Może nie natychmiast po naprawie, ale wygląda to u niego jak alergia na dwumasę. No i okazuje się, że automat nie koniecznie jest droższy w naprawie od manuala!
Dane autka:
Ford Focus SVT '2003
2.0 125 KW (173 HP)
6 speed manual
VIN: 3FAHP37523R137727
Gwarantowana wdzięczność i szacunek ze strony mojego kolegi i mojej.
_________________
pozdrawiam
Jacek

'04 Ford Freestar SE 3.9
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych firm co wysylaja do PL to najtaniej wychodzi na RockAuto.Kod silnika jest 5 .Dla tego silnika jest taki zestaw : http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=534307 cena - $560.79 + przesylka do PL $107.Minus $28.04 rabat z mojego numeru dyskontowego,ktory podam nizej.Razem $ 639.75 Bardzo latwe kupowanie - platnosc albo karta,albo PayPal-em. Price Core Quantity Total Remove
Click to Jump to This Car in the Part Catalog2003 FORD FOCUS SVT 2.0L 1989cc 122cid L4 FI (5) DOHC
Click to Jump to This Part Listing in the Part CatalogClutch : Clutch Kit
BRUTE POWER / PERFECTION CLUTCH Part # 92568DK {#MU721141DK} (Only 1 Remaining)
6spd.; Diaphragm; 9 7/16x14Tx1; Includes Flywheel
$560.79 $0.00 $560.79 Remove Part
Subtotal $560.79
Discount -$28.04
Country: Postal Code:
Shipping: from United States $107.00
Total $639.75
How Did You Hear About Us? - 37006953045739 - jest to numer rabatowy ktory wpiszesz w rubryke o takim pytaniu na dole w koszyku .Numer jest wazny tylko do 3 Pazdz. Podaje link do Sklepu - moze jeszcze cos kupicie,albo jakis inny zestaw sprzegla. Kliknij w dzial Clutch. http://www.rockauto.com/catalog/raframecatalog.php Spiesz sie , bo w tej chwili maja tylko jeden taki zestaw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
imjacek
*
*


Dołączył: Jan 20, 2009
Posty: 64
Skąd: Podkarpackie

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkSeven, padłem na kolana! Wielki jestes i tyle! Smile
Taniej to wychodzi niż przez Polamer. Stukrotne dzięki za discount number.
Zamawiam zaraz. Żyj zdrowo, nie pracuj zbyt cieżko i zawsze tam, gdzie aircondition działa! No i uważaj na aligatory!!! Smile Wiecej takich jak Ty i swiat bedzie lepszy. Bo tak na codzień to wiesz... Zasada "oko za oko" powoduje, że ten świat jest coraz bardziej ślepy... Sad
_________________
pozdrawiam
Jacek

'04 Ford Freestar SE 3.9
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group