www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Voyager 2.4 LPG Automat
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Voyager 2.4 LPG Automat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
versus
*
*


Dołączył: Aug 19, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 16:45    Temat postu: Chrysler Voyager 2.4 LPG Automat Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Chcialbym sie Was poradzic w sprawie samochodu Chrysler Voyager 2.4 LPG Automat. Mam okazje kupic takie autko z przebiegiem 200 tys, sprowadzone z Belgi. Auto nie jeżdżone w Polsce. W wyposazeniu z tego co pamietam jest klima, elektr. lusterka, telewizorek z DVD - reszty nie pamietam. Cena to 25 tys PLN. Czy warto kupic taki samochod? Jak one sie prawuja - nigdy nie mialem samochodu tej marki. Ile takie autko moze palic gazu - czy to co mowi sprzedawca (ok. 13 litrow) moze byc prawda?
Widze ze na forum jest sporo uzytkownikow tych aut i mam nadzieje uzyskac tutaj odpowiedzi na moje pytania. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
Pozdrawiam.

Versus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie chcesz jakiegos 3,3 lub 3,8? wiekszy silnik wieksza elastycznosc, NIEKONIECZNIE wieksze spalanie!, a i pewnie dostepnosc czesci do 3,3 i 3,8 jest lepsza niz do 2,4
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie,nie warto kupowac auta tej marki jesli nie kupisz z dedykowanym do tego modelu silnikiem. silnik o ktorym piszesz nie byl przewidziany do tego samochodu zarowno przez jego konstruktora jak i przez konstruktora auta.to auto jezdzi z silnikiem 3,8 lub 3,3. inne silniki to tylko zabiegi marketingowe na europe. mozesz oczywiscie olac mojego posta ,ale bardzo prosze nie pisz potem,ze amerykanskie auta sie psuja itp. one sie nie psuja-psuja sie bastardy sprzedawane w europie.
jesli szukasz vana z silnikiem 2,5 l to moze espace albo sharan beda umialy jezdzic z czyms takim pod maska. 2,7 i 3,8 to takie same spalanie,ubezpieczenie ,ale zupelnie inna awaryjnosc,kultura pracy,moment obrotowy i..cena oraz dostepnosc czesci.
przemysl bardzo ten zakup i zycze ci kiedys v6 pod maska.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem krótko, jak chcesz kupić chrysler voyagera to tylko z silnikiem 3,3 lub 3,8 ewentualnie z silnikiem mitsubishi 3,0 i skrzynią 3 biegową (lepsze ma przyśpieszenie lecz jest głośniejszy)

nie patrz nawet na 2,0 lub 2,4 a broń boże na 2,5 disla ,choć jest kilku zwolenników tego ostatniego silnika bo pewnie myśleli że to taki dobry stary poczciwy silnik jaki montowali w VW 1,9 , ale niestety diesel dislowi nie równy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
versus
*
*


Dołączył: Aug 19, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedzi. Czemu nie chce (nie tyle nie chce co sie obawiam) 3,3 lub 3,8 ? - nie chcialbym auta, ktore pali straszne ilosci gazu, moze ktos powiedziec to kup Tico na gaz, ale wiadomo nie o to chodzi. Na sama mysl o ilosci gazu jaki musi palic taki 3.8 to mi ciary przechodza Smile A tak z waszych doswiadczen ile taki 3.3 i 3.8 moze palic? (oczywiscie srednio, przy normalnej spokojnej jezdzie) ?

PS. a co myslicie o 2.8 diesel ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karlone
*
*


Dołączył: Aug 18, 2010
Posty: 50
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.8 weźmie w mieście maks 16L/100km. Ja miałem z silnikiem 3.0L od mitsubishi i nie brał więcej niż 12L/100 km. Pamiętaj, że to nie pojemność silnika ma bezpośredni wpływ na spalanie a bardziej ciężka noga. Generalnie do napędzenia tej samej budy potrzeba podobnych ilości paliwa, różnice tkwią w przyśpieszaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj 3,8 w miescie pali 14 costam lpg. wczesniej mialem mniejsze auto(oczyiscie usa) z silnikiem 2,3 i 4 cylindrami. palilo 13 costam lpg, ale nie da sie porownac niczego...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój pali tyle ile pisze poniżej i jest to raczej tryb mieszany z ciężka nogą, klima jak tylko na zewnątrz jest 22 stopnie w górę.
Taki mały gwizdeczek w tak wielkiej budzie będzie palił nie wiele mniej, tak więc nie obawiaj się tych oryginalnych silników.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moje pala zasadniczo 14 (+/- 2) - mowa oczywiscie o LPG. styl jazdy mieszany, predkosci przemieszaczania z pkt A do B to przewaznie 70-90/h, a czasami na autostradzie pogonie kucyki troche wiecej Twisted Evil
ale generalnie smialo mozna przyjac ze 14 to jaknajbardziej usredniony i realny winik Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group