www.asu.pl :: Zobacz temat - brak rozruchu na ciepłym silniku ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak rozruchu na ciepłym silniku ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mysza
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 11:01    Temat postu: brak rozruchu na ciepłym silniku ? Odpowiedz z cytatem

Mam taki dziwny "defekt" auto (lumina apv 3.1 90') na zimnym silniku zawsze pali "od kopa" natomiast kiedy silnik się rozgrzeje i zostnie zgaszony to niestety nie można go uruchomić ze stacyjki do momentu przestudzenia, chcąc w tym czasie odpalić auto muszę zewrzeć drutem śróby na cewce rozrusznika. Kiedyś pomagło poruszanie wajchą od biegów i rozruch następował normalnie, dziś niestety to już nie pomaga i tylko drut jest w stanie wskrzesić prace silnika, w związku z powyższym CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ BLOKOWANIA ROZUCHU NA CIEPŁYM SILNIKU Question próbowałem czytać kody ale nic się nie wyświetla, żadne kontrolki nie sygnalizują nic niepokojącego, a sam silnik po odpaleniu "na druta" pracuje całkowicie normalnie Exclamation Coś kiedyś słyszałem że pozycjioner na skrzyni może pod wpływem temperatury się odkształcać i rozłączać rozruch ale boję się do niego dobrać żeby coś nie poprzestawiać - HELP Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie automat (cewka pada). wyjac rozrusznik i do fachowca od pradu a samochodzikach.
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group