www.asu.pl :: Zobacz temat - Vision problem przy załączeniu biegu..
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vision problem przy załączeniu biegu..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 15:17    Temat postu: Vision problem przy załączeniu biegu.. Odpowiedz z cytatem

Czasem przy załaczaniu biegu, auto rusza dopiero po lekkim dodaniu gazu (brak toczenia) jednoczesnie mniej lub bardziej szarpiąc, w trakcie jazdy skrzynia pracuje bez problemów, tak więc nie wiem czy przyczyna leży po stronie silnika czy samej skrzyni, i tak jak wspomniałem objawia się to sporadycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpinam pytanie pod ten temat bo być moze ma to jakis zwiazek, a więc ruszyłem dziś autem po 4-ech dniach postoju na przydomowym parkingu, i po przejechaniu kilometra zatrzymuje sie ustępuje pierwszenstwa innym pojazdom ruszam i...auto stoi Confused wciskam gaz i nic brak reakcji, wrzucam wsteczny i ponownie gaz i nic, silnik kręci a samochodód na biegu nie ma zamiaru ruszyć, po kilku sekundach lekko zestresowany jeszcze raz bieg do przodu i...jedzie, praca skrzyni płynna wszystko ok, podjezdzam na stacje benzynową, gaszę , odpalam ponownie i jest ok, pózniej znowu gasze i zapalam przejeżdżam nastepne kilka km dalej jest w porządku, czy moze to byc póloś która juz ma spore luzy, czy jednak skrzynia sama w sobie sie na chwile zbuntowała Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group