www.asu.pl :: Zobacz temat - schemat +przerobka swiatel HELP
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

schemat +przerobka swiatel HELP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 18:06    Temat postu: schemat +przerobka swiatel HELP Odpowiedz z cytatem

starosc nie radosc nie moge znalezc opisu przerobienia tylnych swiatel w dodge grand caravan 2006 oraz schematow elektrycznych do ww pojazdu
chyba juz slepy jestem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcin4m
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na pewno na forum opis jak to zrobić mojego autorstwa działa u mnie ok już od 4 lat. Należy połączyć środkowy stop ze stopami po bokach a ze świateł cofania zrobić migacze oczywiście wymiana żarówek na pomarańczowe i przeciąć jeden kabel przy BODY CONTROL (komputer) "a schemacie zauważyłem że kabelek z pedału hamulca ( złącze 2 klor biało/jasnobrązowy) idzie także do BODY CONTROL (komputer) wtyczka C3 pin 16 " inaczej jak naciśniesz hamulec zapalą się nowe migacze. światła cofania zrobiłem tak że kupiłem oprawkę wywierciłem otwór z boku lapy tak aby żarówka była razem w kloszu z migaczem i podłączyłem kabelkiem który został. Jak znajdę schemat elektryczny to podłącze.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group