www.asu.pl :: Zobacz temat - nowe auto w stajni DODGE GRAND CARAVAN 2006 pytania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowe auto w stajni DODGE GRAND CARAVAN 2006 pytania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 19:26    Temat postu: nowe auto w stajni DODGE GRAND CARAVAN 2006 pytania Odpowiedz z cytatem

stałem się posiadaczem nowego auta w swojej stajni
DODGE GRAND CARAVAN 2006 3,3 motor +gaz
wersja STOW@GO jedna butla w schowku za siedzeniem kierowcy
mam kilka pytań i prosb:
1.prosze o wstawianie tutaj linków, informacji, instrukcji itp dotyczacych auta
2.na benzynie nie pali mi się check na gazie czasmi sie zapala i wtedy swieci przez jakis czas i gasnie bez powodu czy to wina zagazaowania???
3. kody P0073, P0405 ????
4.pali mi się airbag i kontrola na srodku koło nawiewów z informacja ze airbag jest wyłączony gdzie jest włacznik? podejrzewam ze chodzi o poduszke pasazera ze została wyłaćzona bo ktoś woził dziecko tyłem do jazdy.... czy to auto ma taki wyłćznik????
5. nie mogę włączyc długich na stałe mignięcie mam ale nie włączą się na stałe gdzie jest bezpiecznik?przekażnik?czego szukac???
6.nie dziąła mi klimatyzacja...zapala się swiatłko ale nie chłodzi jak sprawdzić co jej dolega??? jak pusćic na krótko?albo coś w tym rodzaju by nie jechac niepotrzebnie nabijać
7.po przekreceniu pokretła w pozycji czerwonej by grzało nie grzeje nie leci ciepłe powietrze???gdzie szukać
8.prosze tez o inne rady informacje itp
9.mam pekniety zbiorniczek spryskiwaczy ma ktos może taki na sprzedaz????
10.. aaaa i nie pogardzę przednim zderzakiem i maską Smile
11. aaaa jeszcze potrzebuje dorobić kluczyk i pilota do auta...jak zrobic to najkorzystniej???
12 .tył oswietlenia mam amerykanski wiec nie pogardze informacjami o zmianach jak również pomysłem na fajne przeciwmgielne i światło cofania Smile (czy tez tak macie ze jak otwieracie tylne lewe drzwi to miga wam cały tył?jakis system ostrzegawczy?? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzycho a to iles dal za taka padline po przejsiach ze tak spytam? sprawdzales chociaz czy prosty? bo skoro do wymiany masz zbiorniczek, maske, zderzak, airbag to uderzenie pewnie bylo zdrowe...
Nie wiem jak jest dokladnie u ciebie ale z amerykanie chyba nie maja wylaczania poduchy...malo tego - w wiekszosci przypadkow centralka sterujaca poduchami ma w srodku taki bezwladnosciowy przekaznik (bo poduszki nie dzialaja na "zgniecenie" czujnika , a na bezwladnosc o czym malo kto wie!) i ten przekaznik jest jednorazowy => oprocz samej poduchy mozesz miec centralke do wymiany(jesli faktycznie poducha wystrzelila- bo byc moze sama wiazka od czujki sie przetarla...)
Co do klimy to podjedz tam gdzie napelniaja i niech ci sprawdza czy wogole masz czynnik - bo na krotko to mozesz podac napiecie na sprzegielko i powinna zagadac , ale jesli w ukladzie bedzie sucho to momentalnie sie sprezarka zatrze - a po co ryzykowac? a ilosc czynnika powinni ci sprawdzic za free bo to tylko podpiecie kroccow.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autko ma tylko lekkie uderzenie z przodu bez obaw sprawne na 1000 % widzialem zaraz po przejsciu crash testu Smile proste jezdzace poduszki cale nie wystrzelone mysle ze wkradl sie jakis inny problem autko znam od nowosci od czaso sprowadzenia do polski...z klima juz wiem co jest pekniety waz gumowy i czynnik sie ulotnil w poniedzialek szukam wezyka od klimy gdzie mozna takie znalezc?dorobic?
autko wymaga troszke pracy bo kolega go poprostu zajezdzil i tyle.... musze powalczyc tylko z tymi drobnostkami a to ze mowie maska do wymiany i zderzak to dla wygody nie bede przeciez klepal zderzak jest lekko pekniety a maska troszke uszkodzona ale z tym jezdze i tyle.....
wszelkie dane o aucie mozna wysylac na priv albo poczte:chojnacki.k@poczta.fm
jak najszybciej poprzerabiac te lampy????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<znam od nowosci od czaso sprowadzenia do polski..

aha no to spoko, bo juz myslalem ze kupiles w komisie albo na gieldzie jako "bezwypadkowy, jezdzony przez dziadka, lekarza ur.w 1902roku:-)
Rurke do klimy jesli nie kupisz tanio uzywki oryginalu to powienienes tanio dorobic tam gdzie serwisuja izotermy(np.samochody do przewozu lodow), albo tez w punkcie serwisu klimatyzatorow biurowych, czasem tez mozna tam gdzie robia weze hydrauliczne zakuwane
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Masiek777
*
*


Dołączył: Apr 07, 2008
Posty: 72
Skąd: Gołonóg

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do punktu 4, to jest to kontrolka wyłącznie poduszki pasażera.
U mnie zapala się gdy na przednim siedzeniu siedzi dziecko do ok 30kg, lub gdy wiozę coś na fotelu. Czujnik musi być pod fotelem bo działa pod wpływem ciężaru lub nacisku.

Napisz jakiej pojemności zbiornik gazu mieści ci się w schowku na fotel?
_________________
CHRYSLER T&C 3,3 V6 2005 zagazowany
CHRYSLER T&C 3,8 AWD '98 miłe� wspomnienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kiedy gasnie?????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Masiek777
*
*


Dołączył: Apr 07, 2008
Posty: 72
Skąd: Gołonóg

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo zgaszona jest stale, co zapewne oznacza, że poducha jest włączona. Jeżeli posadzisz lekkiego pasażera, to kontrolka się zapala, co oznacza wyłączenie poduszki.
_________________
CHRYSLER T&C 3,3 V6 2005 zagazowany
CHRYSLER T&C 3,8 AWD '98 miłe� wspomnienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaski4
*
*


Dołączył: Jun 05, 2010
Posty: 27
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jeśli chodzi o błędy to:
P0405 - układ recyrkulacji spalin niewystarczający przepływ. chodzi o zawór EGR. W moim wystarczyło go zdemontować, wymyć w benzynie ekstrakcyjnej no i psiknąłem WD 40 na elementy pracujące elementy. Już ponad 2000 tys i spoko.
Ten drugi błąd jest dziwny bo 00 na początku nie spotkałem w żadnym opisie.
Jeśli chodzi o instrukcję to mam do twojego od 2005 roku tylko po angielsku.
Światła: przód pozycja na biało (masz na pomarańczowo) trzy przewody masa, pozycja, kierunek do jednej żarówki. Reflektor jest z tworzywa więc można wywiercić otworki pod pozycję np. z malucha. Zlokalizować przewód pozycji i wspólna masa. Z tyły to słyszałem, że od 2004 roku coś tam namieszali, ale dobry elektryk powinien poradzić. Najbardziej elegancko to:
w światła cofania kierunki i cofania. W lewe światło żarówka 21W do przecimgielnego i dodatkowy włącznik.
Jesli interesuje cię ta instrukacja to proszę o maila i ci wyślę.

Dodge Grand Caravan 3,3l 2001 sport LPG OMVL dream xxx od poniedziałku z nieświecącą się kontrolką check
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojnacki.k@poczta.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group