www.asu.pl :: Zobacz temat - 25-27.06.2010 - Roadrunner Paradise Race 61, Finowfurt, DE
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

25-27.06.2010 - Roadrunner Paradise Race 61, Finowfurt, DE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 22:41    Temat postu: 25-27.06.2010 - Roadrunner Paradise Race 61, Finowfurt, DE Odpowiedz z cytatem

Pewnego dnia zadzwonił do mnie Jacek z Ride&Roll i powiedział, że jest fajny zlot niedaleko Berlina. Pomyślałem, czemu nie Very Happy Jacek z synem Wiktorem, Seweryn z żoną Danutą i znajomy Michał pojechali wcześniej. Ja, Kuba (C4) i Wojtek (G20) wyjechaliśmy z Wrocka ok. 18 w Piątek. Mieliśmy 400 km przed sobą (do G20 podpieliśmy lawetę z C3, a Kuby C4 była w Wawie u Grzenia na montażu ham. i Nitro). Droga zleciała nawet szybko i bez przygód. O 24:00 wjechaliśmy na teren zlotu. Poligon był ogromny. W życiu nie widziałem tylu amerykańców i europejskich zabytków na raz. Dobrze, że Jacek zajął nam miejsce bo do sceny mielibyśmy z kilometr. Po rozładowaniu i zaparkowaniu autek zaczeliśmy impreze Very Happy I tu następuje wielka dziura ..... Very Happy . Obódziłem się w C3 o 8 rano Very Happy (2 metry od namiotu gdzie miałem wszystko przygotowane do spania Evil or Very Mad ). Rano śniadanie i piwkowanie (do dziś nie wiemy dlaczego C3 i my byliśmy najbardziej pilnowaną ekipą przez ochroniarzy .... Very Happy ) Całą Sobotę "leżakowaliśmy" i oglądaliśmy auta. Dołączyli do nas na kilka godziń LordZ, Karol i Rafał z dziewczyną( szkoda, że nie mogli zostać dłużej...). Wystarczyło sobie wymyśleć jakiegoś amerykańca i nagle : "Jest". Podejrzewam, że w sumie 700-1000 aut (nie licząc zwykłych). Kolejna rzecz która mnie oczarowała, a czego nie ma na Polskich zlotach to ludzie poprzebierani na Lata 50. Faceci: spodnie, szelki, podkoszulka, pejsy, włosy na żel i okulary. Kobiety: sukienki w groszek, mocny makijaż i specyficzna fryzura Very Happy Muzyka i styl RockaBilly były wszędzie. Ja w Sobotę wieczorem padałem z sił a Jacek i Serweryn z żoną jeszcze szaleli na koncertach (z kąd mają tyle siły ?? Very Happy ). Nie brakowało ludzi "pozytywnie zakręconych". Np. Jeden gość jeździł na butli od gazu przerobionej na motor. Jednym słowem Mega impreza, której nie da opisać się słowami !!! Polecam wszystkim. W galerii umieściłem kilka zdjęć (warto zobaczyć). Za rok napewno tam pojadę... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dbialek
*
*


Dołączył: Jul 19, 2011
Posty: 138
Skąd: WROCLAW

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 23:56    Temat postu: Jadę w 2012 Odpowiedz z cytatem

Szykuję się jechać w 2012 do Komaróm na Węgry albo tutaj. Ma być podobno koniec świata jesienią 2012, to trza się śpieszyć i nie ma co już paliwka oszczędzać Smile Może się zbierze więcej chętnych/straceńców - to pojedziemy w konwoju !
_________________
Dodge Durango 2003; MAGNUM; V8; 4,7 l. ciągam nim domki handlowe z www.ekojarmarki.pl ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group