www.asu.pl :: Zobacz temat - Vision 3,5 94r. migająca zielona lampka TRAC CONTROL...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vision 3,5 94r. migająca zielona lampka TRAC CONTROL...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
coolmen7
*
*


Dołączył: Jul 09, 2010
Posty: 25

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 22:34    Temat postu: Vision 3,5 94r. migająca zielona lampka TRAC CONTROL... Odpowiedz z cytatem

Mam problem - w czasie jazdy, w mesage center mruga mi lampka TRAC CONTROL, miganie jest nie jednostajne, czasem przestaje na kilka minut a czasem zapala się na dłużej. Kto ma Visiona to wie żę te lampki w mesage center są na prawdędenerwujące zwłaszcza podczas jazdy nocą. Co możę być powodem tego i jak to usunąć???

Proszę o pomoc i dziękuję[/i][/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale gdy sie zasweica to czuc "chrobotanie" w skrzyni? czy tylko lampka sie swieci?
system kontroli trakcji wykrywa roznice w predkosciach obrotowych kol - sprawdz czy masz wszystkie 4 opony w tym samym rozmiarze, moze tez czujka abs ktoras pada?
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
coolmen7
*
*


Dołączył: Jul 09, 2010
Posty: 25

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrobotania w skrzyni nie ma ale podczas hamowania kiedy lampka TRAC CONTROL sie swieci i zgaśnie to w tym momencie czuję taki przeskok pod pedałem hamulca. Wszystkie koła mam w tym samym rozmiarze.
Czyli to może być czujnik od ABS-u ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze byc
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group