www.asu.pl :: Zobacz temat - 4t60 buick (regal to samo co pt gp)3.1 lock up
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

4t60 buick (regal to samo co pt gp)3.1 lock up

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pcbird
*
*


Dołączył: Sep 27, 2007
Posty: 196

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 19:39    Temat postu: 4t60 buick (regal to samo co pt gp)3.1 lock up Odpowiedz z cytatem

W moim ulubionym regale wykonałem remont skrzyni kompletny i nie podoba mnie się pewna rzecz a mianowicie lock up zapina dopiero jak przejadę ok 3-5 km, wcześniej skrzynia wysoko zmienia biegi jakby z dużym poślizgiem , już zacznie działać lock up to już jest ok. Dzieki za wszelkie podpowiedzi.

pozdro
_________________
dodge intrepid 96 coupe 3,5l, mustang II 76 5.0, buick riviera 95 3.8sc, buick century estate 90 3,3, taurus 96 wagon, buick regal coupe 3,1 1990, Packard Clipper 1952, oldsmobile alero 2001, buick regal 2003 3,8, Pts 1993 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Nie Lip 11, 2010 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak długo jeździsz po tym remoncie, ale pamiętaj że skrzynia automatyczna zaczyna w pełni poprawnie pracować dopiero po nagrzaniu czyli po ok 20-30 minutowej pracy.
Po naprawie musi się też wszystko poukładać i dopasować - zakładam, że olej jest odpowiedni - czyli zalecany...
Jeżeli olej będzie jakiś np za gęsty to będzie też z utrudnieniem przepływał przez kanały i zawory nawet po pełnym rozgrzaniu do temperatury pracy co będzie skutkowało np. niepoprawnym przełączaniem biegów.

Spróbuj opisać coś więcej o tej skrzyni (np objawy przed remontem...)może uda się dopasować jakieś celniejsze diagnozy.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pcbird
*
*


Dołączył: Sep 27, 2007
Posty: 196

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 21:25    Temat postu: 4t60 buick (regal to samo co pt gp)3.1 lock up Odpowiedz z cytatem

Skrzynia przed remontem miała spalone sprzegła 3 i 4 biegu , auto ma 100 tkm przbiegu, moim zdanie padł bo podciśnieniowy czujnik hamulca był nie wyregulowany i skrzynia była w lekkim wysprzegleniu 3 i 4 bieg duże obciążenie i szła w uślizg, czujnik zregulowałem zgasłą kontrolka brake ale nadal na starcie jest miękki i bez lock up...


piękne auto a stoi od remontu zrobiłem 500 km , nie chcę zmielić sprzęgieł na starcie
_________________
dodge intrepid 96 coupe 3,5l, mustang II 76 5.0, buick riviera 95 3.8sc, buick century estate 90 3,3, taurus 96 wagon, buick regal coupe 3,1 1990, Packard Clipper 1952, oldsmobile alero 2001, buick regal 2003 3,8, Pts 1993 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group