www.asu.pl :: Zobacz temat - 6 osob i 2 psy vmax 130?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

6 osob i 2 psy vmax 130?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 10:08    Temat postu: 6 osob i 2 psy vmax 130? Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam problem, przynajmniej tak mi sie wydaje, jesli macie na pokladzie 800kg w 3.8 jaka predkosc max osiagacie? Bo u mnie dochodzi do 130 i sie zatrzymuje Neutral
Czy to jest normalne? Jesli nie to co to moze byc? Auto jak jest cieple to moc traci przynajmniej tak mi sie wydaje, raz jest a raz jej nie ma
Wczoraj zauwazylem ze po dojechaniu do domu wylal sie plyn ze zbiornika wody bo byl przy samym korku po 15minutach opadl na minimum, pompa wody?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie wiozl 6osob w voyagerze/windstarze albo jakims pontiacu 3.8?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiozlem 8+pies. niestety w polsce wiec nie powiem ci czy moglem jechac szybciej bo ograniczenia sa tu do 130.. natomiast w niemczech jechalem prawie 170 w 4 osoby+4 rowery+ masa bagazy. robilem to oczywiscie w celach eksperymentalnych bo auta te nie sa konstrukcyjnie przystosowane do takich szybkosci. jazda z taka szybkoscia nie jest tez ekonomiczna,przyjemna a tymbardziej bezpieczna.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Pon Cze 28, 2010 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiezlem ostatnio 3 osoby, jakies 200m bednarki (czyli cos kolo 220kg+ jakies rury) - zadnej roznicy w jezdzie nie wyczulem...kilka dni temu ciaglem za to wielgasna przyczepe 2 osiowke z drewnem - nie wiem ile tego bylo kg ale cos kolo 3m3 mokrego drewna...wazylo naprawde duzo - wtedy poczulem ze cos ciagnie Wink ale bez tragedii..oczywiscie nie bylo to 130 bo byloby to samobójstwem Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

auto wroci od mechanika to zobacze co porobil bo ma pozmieniac kilka rzeczy, mam nadzieje ze to bedzie ciaglo 130-150 bez problemu wiekszego... a tak na marginesie to ciezko wyciagnac reflektory z town country 96r? chce je przeczyscic od srodka woda z plynem bo zakupilem HIDy i chce cos jeszcze zrobic z tym szajstwem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 5:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łatwo,bardzo łatwo Very Happy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group