www.asu.pl :: Zobacz temat - przekładnia kierownicza - voyager 2006
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przekładnia kierownicza - voyager 2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 20:52    Temat postu: przekładnia kierownicza - voyager 2006 Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj podczas kontroli zawieszenia okazało się, że muszę wymienić lub zregenerować przekładnię.
Czy waszym zdaniem lepiej będzie wykonać regenerację tej przekładni czy tez kupić drugą z auta ?
Mimo tego, że to drugie takie moje auto to z przekładnią mam problem pierwszy raz .
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno też zmieniałem u siebie przekładnię kierowniczą i przed wymianą popytałem ludzi, czy kupić regenerowaną, czy może jednak używaną.
Moje stanowisko było zdecydowane, kupić regenerowaną.
Niemalże jednogłośnie doradzono mi zakup używanej, bo kolega mechanik stwierdził, że regenerowane najczęściej przed upływem, załóżmy, bo nie pamiętam dystansu, 10tys. km znów ciekły i to niemalże w 100% z tych które zakładał.
Poszedłem w używkę, przejechałem jakieś 8 tys. km i jeszcze nie cieknie Wink a to znaczy, że zostało mi jeszcze jakieś 2 tys km dla sprawdzenia, kto miał rację Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sprawdzałem ceny.
Przekładania używana to koszt ok. 400-zł + koszty wymiany i ustawienia geometrii ( ok. 300 zł). Koszt regeneracji to ok. 700-900 zł za całość ( montaż, demontaż, geometria ). Gwarancja 6 miesięcy
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group