www.asu.pl :: Zobacz temat - Spryskiwacze Reflektory
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spryskiwacze Reflektory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diana1
*
*


Dołączył: May 28, 2005
Posty: 36

PostWysłany: Czw Cze 23, 2005 21:38    Temat postu: Spryskiwacze Reflektory Odpowiedz z cytatem

Witam
Posiadam Pontiaca Trans Sport 3.8. Na zderzaku mam zamontowane spryskiwacze Reflektorów tylko niestety nie wiem w jaki sposób je uruchomić. Prosze o pomoc Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Pią Cze 24, 2005 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj dobrze posty ten temat był już poruszany!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

testowane u mnie - przy wlaczonych swiatlach przez 3 sekundy spryskuje tez reflektory (jednorazowe nacisniecie spryskiwaczy szyby przedniej), ponownie mozna spryskac po zatrzymaniu sie wycieraczek. pod swiatlo widoczna jest lamka switel ze spryskiwaczem na predkosciomierzu ale u mnie nie swieci:(
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group