www.asu.pl :: Zobacz temat - Windstar 95 3,8l nie moge uruchomić!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Windstar 95 3,8l nie moge uruchomić!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
madio
*
*


Dołączył: Jun 18, 2005
Posty: 9
Skąd: gniezno

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 19:41    Temat postu: Windstar 95 3,8l nie moge uruchomić! Odpowiedz z cytatem

Kupiłem dwa tygodnie temu z wyciągniętą skrzyni. Skrzynia była uszkodzona. Kupiłem naprawioną z gwarancją. Po założeniu rozrusznik kręci i tylko tyle! Nie chodzi pompa paliwa. Wyłącznik uderzeniowy załaczony. Jeszcze raz sprawdziliśmy montaż skrzyni OK! Czy sa jakies typowe usterki ze nie chodzi pompa? Co ja musze jeszcze posprawdzać? Czy mogliśmy coś przeoczyć? Czy podłaczenie pod komputer pokaże usterkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłaczenie pod komputer może wykazać usterkę aczkolwiek nie musi. Pozsprawdzaj czy jest iskra i wtryskiwacze pracuja jezeli tak to szukać trzeba po kablach podlaczenie pompy,przekaźnik sterujący itd. Moze cos przeoczyliście podczas montazu skrzyni albo zostały przerwane lub przyciśnięte do masy jakies przewody Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
madio
*
*


Dołączył: Jun 18, 2005
Posty: 9
Skąd: gniezno

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy brak iskry i zła praca wtryskiwaczy powoduje ze pompa paliwa nie jest zasilana? Czy komputer pamięta awarię skrzyni i nalezy go jakoś zresetować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz iskry i nie pracuja wtryskiwacze to jest kilka przyczyn to powodujacych przedewszystkim przekażnik o nazwie "shutdown relay" odpowiedzialny za wyłaczenie całego układu czyli wtryski,pompa,komputer. Komputer pamieta usterki alke gdy był dłużej wyłaczony od akumulatora to je sobie skasował więc nie bedzie npo chyba że nałapał podczas prób odpalenia silnika i je zapamiętał raczej nic nie da wykasowanie kompa powienien odpalic i najwyze nierówno pracowac. Jezeli chodzi o auta amerykańskie to nie polecam grzebania jeżeli ktoś nie ma naprawde dużej wiedzy a tymbardziej robienia jakiś obejśc w stylu "tu na krótko plusik tu minusik i pali" bo sie to źle skończy dla sterowników lub czego innego raczej proponuje podstawienie do kumatego elektryka Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
madio
*
*


Dołączył: Jun 18, 2005
Posty: 9
Skąd: gniezno

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam uszkodzony komputer!!! Ktoś sie z nim pobawił i jest do niczego!!! Małe załamanie! Nie wiem jaki jest koszt sprawnego? A może ktos ma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kideyś gadałem z gostkiem na Alegro który rozbiera różne amerykańce na części i sprzedaje używki.
Pamiętam ze miał komurke kończacą sie na 1515.
Pewnie dalej coś sprzedaje.

Wojtek z Tarnowskich Gór
Windstar LX 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak da się go naprawic nie takie żeczy sie naprawia w autach po wypadkach jak coś to dzwoń do mnie przesyłka nie taka droga 603-214-210 Ważne aby nikt przy nim nie grzebał i były wszystkie elementy nawet te co odpadły od płyty Pozdr.Najlepiej jakbyś wysłał mi jakąś fotke tego uszkodzenia na maila atexx@megapolis.pl to ustale w 90% koszt i szanse na naprawe Smile
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
madio
*
*


Dołączył: Jun 18, 2005
Posty: 9
Skąd: gniezno

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputer złom-brak dwóch scalaków i uszkodzone ścieżki przez lutownice jakiegoś "fachowca". Wczoraj kupiłem sprawny używany komputer dzisiaj odpalamy Windstara-mam taka nadzieje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile cie to kosztowalo i gdzie kupowales?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
madio
*
*


Dołączył: Jun 18, 2005
Posty: 9
Skąd: gniezno

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt komputera BOY1 r.94-1100zł. I najważniejsze samochód juz pali! Pompa od wspomagania tylko głosno pracuje choć samo wspomaganie działa.Było za mało oleju.Chyba się z tym uporam! A może jakas podpowiedź?Co do pompy paliwa zalana była płytka sterująca. Po jej oczyszczeniu auto zapaliło mimo uszkodzonego komputera.Silnik miał nierówne obroty chodził jak chciał.Gdy założyłem sprawny komputer silnik OK! Dodam jeszcze jedno auto stało cała zime uszkodzone na powietrzu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group