www.asu.pl :: Zobacz temat - sterowanie centralnym zamkiem pytanie do JARECEK
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sterowanie centralnym zamkiem pytanie do JARECEK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Nie Cze 19, 2005 9:04    Temat postu: sterowanie centralnym zamkiem pytanie do JARECEK Odpowiedz z cytatem

w którym miejscu wewnątrz wojagera r. 98 nałatwiej wpiąć się do sterowania centralnym zamkiem (zam.-1,5K : otw. - 248 om)
Na schemacie str.43 rzewód chyba (biało/ziel) ale wewnątrz nie potrafię go zlokalizować.
Może gdzieś przechodzi w takim miejscu aby zawiele nie rozbierać nad
nogami kierowcy jest jakaś skrzynka z bazpiecznikami i przekaźnikami lecz bez jej zdjęcia nie widać skąd wchodzą do niej wiązki i ktora jest z drzwi od centralnego zamka z tym kablem.

może ten przeód przechodzi w łatwo dostępnym miejscu.
Mam za tydzień jechać do gościa który momtował alarm aby go podłączył do centralnego i chćę mu wskazać gdzie ma się wpiąć by czegoś mi nie spiepszył.


Ostatnio zmieniony przez jadwtr dnia Sob Lip 23, 2005 18:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Njlepsze miejsce to własnie nad nogami kierowcy lub pasażera też jest przewód do sterowania wychodzi w wiązce przez słupek a od strony pasażera jest prościej sie do niego dobrać Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarecek byłem dziś u gościa od alarmu wkońcu znalazł czas pomogłem mu rozebrać osłone nad nogami kierowcy by dostać sie do
biało-zielonego kabla idacego z drzwi lewych ale tam chorror ni jak go znaleść tak ciasno i brak dostepu.
Sprawdził biało -zielony w drzwiach przez zalecane opory 1,5K i 248OM zamyka i otwiera ale nie widać gdzie wchodzi do środka auta do tej skrzynki nad nogami kierowcy - nie sposób go znaleść w tym gaszczu aby do niego sie wpiąć.
Stwierdził że niema schematu wtyczek do tej skrzynki nad nogami kierowcy , otworzył 1 ną wiązke ale go nie było .
Do pozostałych niema dostepu bez rozbierania auta a tego się nie podejmie .
Stwierdził że jak wepne mu sie w ten biało -zielony i wyprowadzę kabel to za friko zrobi reszte bym mógł zamykać i otwierać auto pilotem alarmu.
Błagam pomóż on gdzies napewno przechodzi gdzie móglbym się łatwo podpiąć.
Po oglądnieciu schematow wydaje mu się ze idzie też do anti-theft (p.4) i do Body computer (p.5i6) a z tamtąd prawdopodobnie do interior lichts system(p.35 i 36) czyli oswietlenie wnetrza.
Może ktoś widział gdzies w aucie wewnątrz ten pieprzony biało -zielony kabel .
POMOCY !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zabież się za wiązkę po prawej stronie która wychodzi z dzwi pasażera tam tez jest ale ten kabel jest nad nogami kierowcy tylko trzeba powoli oszukać troche to zajmuje ale da rady uwiez mi to nie jest trudne zajęcie Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jareczek czy jest sposób by zdjąć osłonę deski rozdzielczej z góry podszybą wg mnie tam powinien być dobry dostep tylko boję się że to jest na jakieś wkrety i mogę coś zniszczyć.
Probowałem to podważyć wczoraj lecz coś błokuje i dałem spokój
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na zatrzaskach wiec nie ma obaw pamietaj aby to jednak robic w cieply dzien zeby cos nie popekalo jak jest rozgrzany plastik to łagodnie sie poddaje alke tam dostepu nie ma niestety !!!!!!!!
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłem w końcu przewód sterowania centralnym zamkoem (biało zielony)
w skrzynce elektrycznej nad nogami kierowcy.
lewa kostka wtykowa do skrzynki z bezpiecznikami od dołu.
po podpieciu z centralką alarmu ale przez przekaźnik otwiera i zamyka drzwi pilotem alarmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group